İnternette Film İzlemek için Altı Karmaşık Yöntem

Net film izlemek, evde eğlenmek için en basit ve en havalı yoldur. Bir çok insan, web hareketli resimlerini ücretsiz olarak izlemek için güvenli ve güvenilir bir web sitesine sahip olmak için teknikler aramaktadır. Ama şu ki, hiçbir koşul altında karmaşık olmayan bir görevdir.
İnternet hareketli resimlerinde ücretsiz olarak sunulan web sitelerinin çoğu, web sitesinde tıklattığımız gerçek filmi bile içermeyen bir süredir reklamların bir bölümünü barındırıyor. On beş ile yirmi dakika harcadıktan sonra hiçbir şey alamıyoruz. Bu nedenle, net filmlerde hiçbir ücret ödememenizi sağlayan web sitelerinin bir listesini derledim.
1. Ben Stream Can Can Bu çizgi üzerinde hareket fotoğrafların geniş bir evrenin içine atlamak, ben Ben Stream Can önermek için fırsat dışarı bir tekme olsun. Akış Yapabilir miyim Tüketicilerin, web üzerinde bir hareketli görüntünün erişilebilir olup olmadığını doğrulamak için, tüketicilerin kesinlikle dökülmeyi, kiralamayı ve yönetimleri almayı anladığını belirten, masrafsız bir yönetimdir. Akış Yapabilir Mesela, diğer bireylerin yanı sıra Hulu ve Red box Instant gibi yerel aramalar yapabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olun, tüm hareket fotoğraflarının hiçbir maliyeti olmayacaktır. Akış Yapabilir miyim? Bunun üzerine, aradığınız film erişilebilir değilse, e-postanın içerdiği bir e-postası vardır. Hareketli görüntünün belirgin bir şekilde erişilebildiği noktada, bir e-posta alacak ve içeriğinizi izleyerek yolunuza çıkacaksınız.
2. Amazon Anında VideoAmazon Anında Video, araçların bir ürün yelpazesinde fışkırtma hareketli görüntü ve televizyon sağlar. Amazon Instant’deki ücretsiz hareketli görüntüler kısıtlıdır, ancak düşük maliyetle düşük bir maliyetle (kullanılmış bir oto bayii sesi) bağımsız olarak elde edilebilir. Bir Amazon En önemli öğe olmak için girişimi etkilemiş olmanız durumunda (her yıl 79 $) önemli ölçüde daha fazla seçeneğiniz olacaktır.
3. Hulu Eğer Hulu’yu tanımamışsanız, muhtemelen bir taştan aşağıya saptırılmışsınızdır ve lütfen restoratif düşünceye ihtiyacınız olup olmadığına bakmadan bana bildirin. Hulu önemli sistemlerle çalışır, böylece televizyon ve hareketli görüntüleri hiçbir şey için çevrimiçi yayınlayabilirsiniz. Hulu Plus kaydınız olmadıkça, en güncel sahnenin görünmesi için yedi gün beklemeniz gerekiyor. Hulu ek olarak size her ay 7.99 $ dönecektir.
dört. Dünya çapında web Arşivi & ndash Hareketli Görüntü Arşivi Dünya çapında web Arşivi’nin bir parçası olan Hareketli Görüntü Arşivi, Arşiv müşterileri tarafından aktarılan gelişmiş filmleri barındırıyor. Hareket resimlerinin büyük çoğunluğu çok daha yerleşmiştir, ancak seçimler Klasik tam uzunlukta filmlerin geniş bir yelpazesini içerir, her gün seçmeli haber iletişim kurar, çocuk şovları, bu nedenle oldukça fazladır.
5. MydownloadtubeMydownloadtube her zaman programlamanın doğası ile beni şaşırtıyor ve artık bir TV’nin kendi maddelerini akışını gerektirmiyor. Mydownloadtube’deki filmlere Bilgisayarınız tarafından, tamamen ücretsiz olarak düşük, düşük fiyatla izlemek için erişilebilir! Onu yenemezsin.
6. Klasik Sinema Online Klasik filmlere ek olarak, bu web sitesi arka sokağınızda olacak. Classic Cinema Online, Bye Birdie, The Darn Cat (gençlik sayımlarımdan bir tanesi!) Ve Rebecca of Sunnybrook Farm gibi örnek fotoğraflarla öne çıkıyor. Bazı patlamış mısırları sobadan daha fazla patlatın ve bu Klasik hareketli fotoğrafların sizi daha sağlıklı bir zamana geri götürmesine izin verin.