İnternette Film İzlemek için 6 Zahmetsiz Stratejiler

Çizgi film izlemek, evde eğlenmek için en basit ve en havalı yoldur. Birçoğumuz ücretsiz ve bedava film izlemek için güvenli ve güvenilir bir web sayfasına sahip olmak için yollar arıyoruz. Ama mesele şu ki, asla kolay bir aktivite olmayacak.
Ücretsiz olarak on line hareketli görüntüler sunan internet sitelerinin çoğu, web sitesinde tıklattığımız gerçek filmi bile içermeyen bir zaman zarfında reklamların çoğunu içeriyor. Hemen on beş ile yirmi dakika harcadıktan sonra hiçbir şey elde edemeyiz. Bu yüzden, aşağıda çizgi filmlerde ücretsiz olarak izleyebilmenizi sağlayan sitelerin bir listesini hazırladım.
1. Ben Stream Can Can Sen on line çizgi resimlerin geniş evreni içine atlamak önce, ben Ben Stream It tavsiye etmek için bir fırsat dışarı tekme olsun. Akış Yapabilir Mümkün mü? Müşterilerin, internette bir hareketli görüntünün erişilebilir olup olmadığını doğrulamak için dökülmeyi, kiralamayı ve idareleri elde etmekten kesinlikle daha fazla çapraz olarak görünmesini sağlayan ücretsiz bir yönetimdir. Akış Yapabilir Mesela diğer halkların yanı sıra Hulu ve Red box Instant gibi yerel aramalar yapabilir. Bu yüzden dikkatli olun, tüm hareketli resimler ücretsiz olmayacaktır. Akış Yapabilirmiyim Dahası, aradığınız filmin erişilebilir olmaması durumunda bir e-posta adresi vardır. Hareketli görüntünün dikkat çekici bir şekilde erişilebildiği noktada, bir e-posta alacaksınız ve mutlu, gözlemci bir şekilde olacaksınız.
iki. Amazon Anında VideoAmazon Anında Video, araçların bir çeşitliliği üzerinde hareket eden görüntü ve Televizyon fışkırıyor. Amazon Immediate’deki ücretsiz hareketli görüntü resimleri kısıtlıdır, ancak düşük (düşük ücretli) bir otomatik gömme sesi için bağımsız olarak elde edilebilir. Bir Amazon’un ana bileşen olmak için girişimi etkilemiş olmanız durumunda (sadece her yıl yaklaşık 79 $), oldukça fazla seçenek olacak.
3. Hulu Eğer Hulu’yu tanımadığınıza göre, muhtemelen bir taşın altından saptırılmış olursunuz ve lütfen restoratif düşünmeyi isteyip istemediğinizi söyleyin. Hulu önemli sistemlerle çalışır, böylece televizyon ve hareketli fotoğrafları internette hiçbir şey yapmadan aktarabilirsiniz. Hulu Plus kaydınız olmadıkça en son sahnenin yedi gün öncesine kadar beklemeniz gerekiyor. Hulu ek olarak size her ay 7.99 $ iade edecek.
dört. Net Archive & ndash Hareketli Görüntü Arşivi Net Arşiv’in bir parçası olan Hareketli Görüntü Arşivi, Arşiv müşterileri tarafından aktarılan gelişmiş filmleri barındırıyor. Hareket fotoğraflarının büyük çoğunluğu ek olarak oluşturulmuştur, ancak seçimler Klasik tam uzunlukta filmlerin geniş bir yelpazesini içerir, her gün seçmeli haber iletişim kurar, çocuk şovları gösterir, böylece çok daha fazla gösterir.
beş. MydownloadtubeMydownloadtube genellikle programlamanın doğası ile beni şaşırtıyor ve artık hiçbir zaman bir TV’yi maddelerini akıtmaya çağırmıyorsunuz. Mydownloadtube üzerindeki hareketli resimlere, düşük maliyetle düşük maliyetle doğrudan PC’niz tarafından izlenebilir! Onu yenemezsin.
altı. Klasik Sinema Online Klasik filmlere ek olarak, bu web sitesi arka sokağınızda olacak. Klasik Sinema On line, Bye Birdie, The Darn Cat (gençliğimin en iyi seçimlerinden biri!) Ve Rebecca of Sunnybrook Farm gibi örnek hareket fotoğraflarını vurgular. Soba üzerinde biraz patlamış mısır verin ve bu Klasik hareketli resimlerin sizi daha sağlıklı bir zamana geri götürmesine izin verin.