İnternette Film İzlemek için 6 Hızlı Yöntem

Çevrimiçi film izlemek, evde eğlenmek için en basit ve en havalı yoldur. Bir kaçımız, çevrimiçi filmleri ücretsiz olarak izlemek için güvenli ve güvenilir bir internet sitesine sahip olmak için yöntemler arıyoruz. Ama mesele şu ki, asla kolay bir aktivite olmayacak.
İnternet hareket resimlerinde tamamen ücretsiz olan sitelerin çoğu, web sitesinde tıklattığımız gerçek film gibi şeyleri bile içermeyen bir zamanların reklamlarının büyük bir kısmı gibi şeyleri içerir. Onbeden yirmi dakika harcadıktan sonra hiçbir şey alamıyoruz. Bu yüzden, net filmlerde ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan internet sitelerinin bir listesini hazırladım.
1. Ben Stream Can Can Bu web hareket fotoğraflarında gerçek geniş evrenine atlamak, ben Can It Stream savunuculuk olasılığını bir tekme olsun. Akış Yapabilirim Müşterilerin internette bir hareketli görüntünün erişilebilir olup olmadığını kontrol etmek için dökülmeyi, kiralamayı ve satın alma işlemlerini kesin olarak anladığından emin olmak için müşterileri çaprazlama konusunda daha fazla yetkilendiren ücretsiz bir yönetimdir. Akış Yapabilir miyim? Diğerleri arasında, örneğin Hulu ve Red box Instant gibi yerel aramalar yapabilirsiniz. Dikkatli olun, tüm hareketli fotoğraflar kesinlikle özgür olmaz. Akış Yapabilir miyim? Bunun üzerine, aradığınız filmin erişilebilir olup olmadığını içeren bir e-posta adresi vardır. Hareketli görüntünün dikkat çekici bir şekilde erişilebildiği noktada, bir e postayı alacak ve içeriğinizi takip edeceksiniz.
2. Amazon Hemen VideoAmazon Anında Video, araçların çeşitliliği üzerinde hareket eden görüntü ve TV’yi sunar. Amazon Immediate’deki serbest hareketli resimler kısıtlıdır, ancak düşük (düşük ücretli) bir otomatik gömme sesi için bağımsız olarak elde edilebilir. Bir Amazon En önemli öğe olmak için girişimi etkilemiş olmanız durumunda (her yıl 79 $), büyük ölçüde ek seçeneklere sahip olacaksınız.
üç. Hulu, Hulu’yu bilmiyorsanız, büyük ihtimalle bir taşın altından saptırılmış olursunuz ve lütfen restoratif düşünceye ihtiyacınız olup olmadığına bakmadan bana bildirin. Hulu, önemli sistemlerle çalışır, böylece televizyon ve hareketli görüntüleri internette hiç bir şey yapmadan aktarabilirsiniz. Bir Hulu Plus kaydınız olmadıkça, en son sahne görünmeden önce yedi gün beklemelisiniz. Hulu ek olarak size her ay 7.99 $ iade edecek.
dört. İnternet Arşivi & ndash Hareketli Görüntü Arşivi Çevrimiçi Arşivi’nin bir parçası olan Hareketli Görüntü Arşivi Arşivi tüketiciler tarafından aktarılan ileri filmleri barındırıyor. Hareket fotoğraflarının büyük çoğunluğu ekstra olarak belirleniyor, ancak kararlar Klasik tam uzunlukta filmlerin geniş bir yelpazesini içeriyor, her gün seçmeli haber iletişim kuruyor, çocuk şovları, dolayısıyla çok daha fazla şey gösteriyor.
beş. MydownloadtubeMydownloadtube genellikle programlamanın doğası ile beni şaşırtıyor ve artık bir Televizyonu maddelerini akıtmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Mydownloadtube’deki filmlere düşük maliyetle düşük maliyetle Pc’nizden doğrudan ulaşmanız için erişilebilir! Onu yenemezsin.
altı. Klasik Sinema Online Daha fazla klasik film halinde, bu web sayfası arka sokağınızda olacak. Klasik Sinema İnternette, Bye Birdie, The Darn Cat (gençlik seçimlerimden biri!) Ve Rebecca of Sunnybrook Farm gibi örnek hareketli görüntülere dikkat çekiyor. Sobanın üzerine biraz patlamış mısır verin ve klasik hareket resimlerinin sizi daha sağlıklı bir zamana geri götürmesine izin verin.