Hotel mahkeme Pavilion at 9 kat Viren Khanna sunar

Sürekli, ne zaman partiler Viren Khanna Guru düzenlenen son zamanlarda Kinvah şaraplar, yalıçapkını bira ve Burn sponsorluğunda bir fırsat olarak yukarı gitmek için tek yer oldu. Hotel mahkeme Pavilion Bangalore İhtisas yolda 9 kat terasında düzenlenen, bu kutlama “herkes olan herkes” Bu olağanüstü akşam yaşandığı katılım övünen.

Oldukça yenilikçi akşamları barındırmak için tanımlanan Khanna, 25, onun parlak fikirler ve büyüleyici karakter ile büyük başarı gerçekleştirdi. RVCE Bangalore, prestijli Koleji’nde okuyan takip Khanna oldu bir uygulama mühendisi Accenture, dünya çapında bir yönetim danışmanlık, teknolojik çözümler ve kurumsal yardımcı tüketicilerin geliştirmek daha yüksek performanslı dış kaynak kullanımı ile kuruluşlar ve hükümetler. Hızlı bir şekilde bu işi gerçekten kişisel son derece etkili reklam ve pazarlama şirketi ile Girişimcilik statü elde etmek için verdi.

Yaklaşık 400 erkek ve kadın bu Event’de katılım ile ünlü socialites, gurbetçilerin ve hiç şüphesiz kim kimdir bölgesel Bangalore sosyal devrenin eklektik bir karışımı vardı. Herkes ünlü Kinvah şarap teklifleri ile memnun olduğu kalabalık zevk için sunulmuştur.

Ema Trinidad, yüksek sosyetenin önemli bir kişi ve Expatriate Bangalore kulübün Başkan Yardımcısı (Sommelier Hindistan şarap rakip, son bronz madalya kazanan) Kinvah Nurettin kırmızı şarap yudumladı olarak sağlıklı tavsiyelerde vardı. “Spa ve yüz yoga öncüsü sahibi olarak, bu benim örgüt ve erkekler yardım etmek için benim tutkumdur ve kadın bak ve gerçekten daha genç hissettiriyorsun. Ne zaman benim müşteri sormak beni ne zaman şehirde bir akşam dışarı sosyalleşme içmeyi, ben genellikle onları Kinvah çizgi gibi çok iyi bir kırmızı şarap ayrılmamak için teşvik. Aşırıya kaçmadan içki akılda tutmak, şarapta bulunan zengin anti-oksidanlar, Evet cilt için çok mükemmel ve sık sık her kadeh şarap yardım içeren su içmeyi unutmayın gerekir sürece coşkulu sulu cilt tutun.”

K S N Raju, MD Kinvah şaraplar ün mutlaka eller aşağı partinin bu geceydi. Raju başkasının akşam oluşturma meşgul rağmen kesinlikle eğlenceli, o yine de onun ciddi yan göstermek ve aşağı almak yetenekli kuruluşa şarap gelişen ticaret hakkında sorulduğunda o şimdi çok önemli bir unsuru değildir. Onun yüzünde oldukça büyük bir gülümseme ile Raju belirtildiği gibi “şarap iş çarçabuk Hindistan’da büyüyor. Bu ek son derece memnun ve çok daha fazla insan bugün kararlarını bu 1 gibi sosyal etkinliklerde içeceği olarak şarap için kayıyorlar.”

Gibi işlemleri sahiptir Nandi Valley Winery genel müdür Bijapur içinde yer alan bir 250 dönümlük bağ daha fazla yayılmış, K S N Raju, MD daha önce yapmak için Bangalore yakın 500 dönümlük bir ek ile şirketin ufuklarını genişletmek için planlarını açıkladı yakın gelecekte bile ek olağanüstü şarap katkıları. (Kinvah şaraplar hakkında çok daha görebilirsiniz, Bangalore en iyi şarap sundu.)

Gece boyunca, parti krallığını böyle bir ayırt edici Kişilik/ana extraordinaire beklenen çalışmasınaizin her parça üzerinde Viren Khanna izledim. O düğüne katılanların ankete gibi bu olay bir daha fazla sosyal elindeki zaferdi inanılmaz açıktı. “Çeşitli bu sefer bir şey yapmak istedim,” verdiği, “ve Bangalore seçenekleri kısıtladı alırsak bizim fırsat fırsatları genişletmek için bir yol ortaya çıkarmak zorunda kaldı. Otelden 9 kat boş olduğunu keşfetti, ben benim sponsorlar bu umudu hakkında ideal yere çağırdılar. Bu gerçekten bir sonuçları gördüğünüz gibi yakında karar verdikten sonra sadece, bizim planları akşam belirli bir tek bunun için geçici bir kulüp yapmak topluca muhteşem bir amaçla, geldi.”

Bilgi en etkili şarap Bangalore için sipariş vermek için önce bize dışarı doğrulayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın