Hedeflenen trafik Çevrimiçi Tanıtım Gurusunun Dönüşüm Sırları

Çevrimiçi etkin pazarlama, maruz kalma (hedefli trafik) ile değil, web sitelerinin doğru bireyler tarafından fark edilmesini ve ardından bu kişilerin cevap vermesini sağlamaktır. Web siteleri ziyaretçileri almak için bir sürü yöntem olduğunu bildiğiniz gibi misafirleriniz alıcılara dönüştürülmediyse hepsi de zaman ve / veya dolar kaybıdır. İnternetteki başarılarımızı hızlandırmak için kendimizi kullanabileceğimiz, guruların kullandığı onaylanmış web sitesi trafik dönüşüm sırlarına göz atalım.

Bence, web sitesi trafiğini almak kolaydır; nihai sonuçlara (satış ve / veya kayıt işlemleri) sahip olmak son derece zordur. Bunun nedeni, “guru unsuru” olarak adlandırdığım şey. Yeni bir plan açıklandığında ya da piyasaya çıktığında, iş dünyasındaki ağır canlılar ellerini üzerlerine alacak ve onu listelerine teşvik eden ve birkaç gün içinde doygunluğa sahip olan posta listelerinde bulunan binlerce kişiye ulaştıracak. En yeni sıcak e-kitap, kursa vb. Katılmaya veya bunları tanıtmaya çalışan hepimiz, ‘büyük köpekler’ ve asal ortakları olarak dünya çapında web pazarlamacılığı ve reklamcılığına karşı yarışmaya çalışıyoruz. Bunun neredeyse her yeni programın başlangıcında gerçekleştiğini görebilirsiniz. Lansman öncesi duyuruların bir veya iki hafta süresince görevlilere katılmak üzere sıraya dizilmiş bir grup işe alındı. Lansman kelimesi POW tarafından sağlandıktan sonra anında aşağıya inin! Şahsen, bu uygulamaların birçoğunda fırlatıldıktan kısa bir süre sonra katılacağımı düşünürken birkaç saatime katıldım. Ne yazık ki uçurdum ve minik ya da pratik olarak hiçbir şey kazandım …. zavallı!

Dürüst olmak gerekirse, aynı insanları şirketlerin lider kurullarının en iyisiyle görme konusunda bıktınız. Kesinlikle bu kişilerin sahip olduğu başarıdan asla söz etmedim ama beni rahatsız eden şey, başarılarını bazı arama motorları sunanlarına veya bazı diğer fantezi tekniklerine atfeden e-postalar göndermeye başladıklarında, güzel bildiklerinde, pazarlama ve reklamcılık listelerine reklam vermekti. Onlara bütün yeni elemanları verdi. Bu arada, bazı arama motorları gönderme servislerini denedim ve çoğunu önermiyoruz. Genellikle yalnızca bir web sayfası göndermenizi ve daha sonra hizmet için fazla ücretlendirmenizi sağlarlar. Araştırmalarınızı sadece nakit harcama yapmadan önce yapın.

Guruların kullanacakları ek bir taktik eski bir tanıdık planı almak ve bunun için yeni bir alt çizgi oluşturucu veya yakalama sistemi oluşturmaktır. Çünkü hiç kimse bu eski ağır maruz kalmış programdan kayıt yaptırmadığından, herhangi bir ekstra miktarda büyük köpek işe almalarına yardımcı olacak sistemleri inşa etti. Düzeyde çok seviyeli pazarlama planını pazarlamak yerine, kendi alt hat oluşturma yöntemini satarlar. Genel olarak bu sistemler, ilk başlattıklarında çok verimli ancak birkaç ay sonra bu sistemler de doymuş hale gelir ve etkinliğini düzgün şekilde kaybeder.

1 sayısında büyük köpekler doğruyu söyleyerek size “nakit listede” ve şaka yapmıyorlar. Sırrının benzer sadık izleyicilere tekrar tekrar satabildiğini biliyorlar. Ayrıca, bir zamanlar abonelerine “marka adı” olarak isimlerini belirlediklerini biliyorlar; en son sistemi ya da çözümü önermelerini öneriyorlar ve onlara oldukça büyük bir yanıt veriyorlar.

Listenin yapımının kendi başına bir sanat olduğunu söyleyerek. Bildiğiniz gibi hepsi harika bir kopyayla sıkıştırılmış bir web sayfasıyla başlar. Ziyaretçinin adı ve e-posta adresi karşılığında ücretsiz bir e-kitap, mini kurs veya başka bir şey sunabilirsiniz. Sıkıştırma sayfanızdaki kayıt formu, otomatik olarak önceden yazılı mesajlarınızı kendilerine postalar ve bir liste veritabanında reklam yazan otomatikcevaplayıcıya bağlar. Veritabanındayken mesaj listelerini veya haber bültenlerini istediğiniz zaman tüm listesine gönderebilirsiniz.

Başlamak için nokta yakalama veya sıkıştırma sayfası ile. Bazen şirketler kendi kişisel çekim sayfalarını sağlarken, bazıları kendi iç otomatik yanıtlayıcısına bağlar. 1 ile meydan okumak sadece belirli bir firmanın tanıtımını yapmak için kullanabilmenizdir, bu nedenle birden fazla belirli bir fırsatla çalışıyorsanız veya ek ürün olarak çeşitli ürünleri tanıtırsanız ek bir otomatik cevaplayıcıya sahip olmanız gerekecektir. En önemlisi, şirketten ayrılırsan, temel bilgilerinizi ve yüklü iletilerinizi tamamen kaybedersiniz. Gerçekte, bazı şirketler kendi eviniz olarak oluşturduğunuz ipuçlarını iddia edecek ve bu potansiyel müşterilere başka fırsatlarla temasa geçmenizi yasaklayacaktır. Böylece, o kişileri yaratmaktaki zorlukları sadece onlardan vazgeçmek için yaşadınız.

Şirket tarafından sunulan yakalama sistemlerinde birkaç dezavantaj daha var. 1, herkese sunulan benzer sayfalardır, böylece çekim web sayfanız ayırt edici değildir ve hemen hemen her üye çok aynı web sayfasını kullanıyorsa doygunluk bir sorun haline gelir (bu aynı zamanda kuruluş tarafından sağlanan banner’larla, yazılı reklamlar vb.).

Bütün bunları yakalamanın yolu, kendi yakalamanızı (sıkmak olarak da bilinir) oluşturmak ve bunları bir üçüncü taraf otomatik cevaplayıcıya bağlamaktır. Nadiren lansmanı takiben, kendi listesine gönderecekleri bir tur bağlantısı dışında her türden bir internet web sayfası çoğaltılmış bir organizasyonla çalışan bir guru göreceksiniz. Alternatif olarak, ayrı bir liste oluşturma yakalama web sayfası ve otomatik yanıtlayıcı kullanıyorlar. Buna ek olarak, planınızdan ayrı olarak tanıdık bir ad (kendiniz markalaştırma) haline gelmek istiyorsunuz. Bu şekilde, planınız ne olursa olsun listeniz size bağlı kalmaya devam edecek ve planınızı terk etseniz bile sizinle birlikte kalacaktır. İnanın bana, bu her karlı çevrimiçi pazarlamacının kullandığı tekniktir.

İş tarafından tedarik edilen yakalama sistemlerine yönelik çok daha fazla dezavantaj, uzmanın ortaya çıkmasıdır. Evet, bu uygundur, onlar çok fazla uzman görünüyorlar. Normalde harika, düpedüz kaygan görünürler, ancak benim bildiğim kadarıyla daha az aldıkları eğilimi daha iyi görürler. Kısmen bu, basitçe insanlar Madison Avenue yaklaşımına kapılmak üzeredir. Televizyonda, billboardlarda, dergilerde ve çevrimiçi olarak gece gündüz harika arama reklamlarıyla bombardımana tutuluyorlar. Bir noktada hepsi birlikte bulanıklaşıyor ve büyümeye biraz duyarsızlaşıyorlar. Kaygan yakalama sayfalarını büyük bilet programları ile ilişkilendirdikleri ve sayfanın köprülüğüne ne olursa olsun göze alamayacaklarını varsayan bazı kişiler yanıt vermez. Diğer kişiler kaygan bir web sayfasını büyük olasılıkla kaygan bir aldatmaca köprüsü olarak göreceklerdir. Şimdiye kadar yaşadığım en iyi yanıtlardan biri, kendimi bir yakalama web sayfası hizmetinde dahili editörü kullanarak inşa ettiğim basit bir küçük yakalama web sayfasıydı. Bugün çılgın web sayfasıyla inanılmaz hızlı bir şekilde planımın içine 40 kişilik bir şey kaydettim. Bu servis, kendisine içten bir liste geliştirip yayın gönderme şansım olabildiğince etkili bir şekilde bir otomatikcevaplayıcıya sahipti.

En iyi yakalama / sıkıştırma sayfaları, kişisel dokunuşla hoş ve temiz avcılıktır. Eski bir deyiş var, “Erkekler ve kadınlar başvuruya katılmıyor, kişilere katılıyorlar”. Kişisel sayfalarınızı üretmek, küçücük bir özel lezzet katmanıza ve yaklaşımınızı biraz daha az tehdit edici ve çok daha kolay hale getirmenize izin verir. Fotoğraf veya sesle selamlama da etkinleştirilebilir. Fotoğrafımı web sitelerimden birine eklediğimde yanıtlarım önemli ölçüde arttı. İnsanlar kendilerini çok küçük hissettiklerini hissettiler ve baştan beri bir güven düzlüğü bulmaya başladılar. Bir fotoğrafın olmaması durumunda, doğrudan ve samimi, samimi ses çıkartan kopya bunu doğru bir şekilde elde edebilir. Bir çok pazarlamacılar günümüzde yakalama sayfalarında video kullanmaktadır. Şahsen, videoların çok sık yapıldığına inanıyorum, çünkü aslında itirazlarını kaybediyorlar. Ancak bazı bağlı şirketler onlar tarafından yemin eder ve fantastik sonuçlara sahip olmayı sürdürürler, bu yüzden gerçekten de düşünmeye değer.

Başlangıçtaki bir yakalama tekniğiyle başlamak isterseniz kişisel dahili otomatik yanıtlama uzmanı olmasına rağmen er ya da geç bir daha otomatik yanıtlayıcı hesabı kurmak isteyebilirsiniz. Burada adınıza (veya işletme adınıza) ait bir liste hazırlarsınız. Ardından, ilk listelerinizden abonelere markalı listenize katılmak için bir teşvik verebilirsiniz. Markalı listeniz ekmek ve tereyağı listesi olacaktır. Herhangi bir kaynaktan üretilen tüm potansiyel müşterileriniz birincil listeye yönlendirilecektir. O zaman büyük köpekler gibi çalışacaksın.

Umarım bu yazıda bazı insanların web’de neden bu kadar başarılı oldukları ve diğer insanlar mücadele ettikleri bulmacasına bazı önemli parçalar sağladım. Özetle, çoğaltılmış siteler kullanarak vakit harcamayın, kişisel ayırt edici yakalama sayfaları oluşturun ve kişisel listelerinizi oluşturun. Bunları yapın ve site ziyaretçileri dönüşümlerinizin canlı olduğunu göreceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın