Hazır meşgul Instagram takipçileri etkin tutma

Hazır meşgul Instagram takipçileri etkin tutma

Instagram iş girişim içine iseniz, size çok zor bu, şirketinizin web sayfası orada elde etmektir. Yeni bir hesap nasıl yüzlerce binlerce ve hatta milyonlarca takipçileri için gider? Bu büyük bütçeler. Bilge SMM? Uygun zaman ve yer? Ve bir güçlü, yorumlar ve seviyor gelen, korumak nasıl takip bile kişilerden korumak? O kendinden emin bir sürü zor iş için tek bir şey var. Altında yönergeleri birkaç nasıl Instagram gelişiminiz beşinci vites içine koymak olduğunu.

1. kalite ilk
Duygusal ilgili kişiler korumak için çok iyi fotoğraf istiyorum. Sürpriz ve takipçileri şaşırtmak, onlar hemen önce gözlemledik değil bir şey göster onlara. Tabii gönderdiğiniz her fotoğraf olmayacak, ama gerçekten bir şey için çalışıyoruz.
Eğer bir filtre seçmek çalışıyorlar, ‘Clarendon’ potansiyel olduğunu filtre en iyi ek almak için seviyor Canva tarafından geçerli bir çalışma ortaya çıkarır! Kaliteli fotoğraflarınızı geliştirmek için diğer kurallar içermektedir:
• Organik ışık olası zaman kullanın.
• Büyük ölçüde resimlerinizi düzenlemek uzak kalmak.
• Deneyin tüm farklı açılardan çok sayıda fotoğraf çekmek.
• Kullanım Instagram’ın ızgara özelliği düz ve merkezli çekim tutmak için.

2. hesap ortak olun
Açık gibi görünüyor, ama paradigma takip uzak dur ‘ onlar almak sert ise çok daha fazla ilgi olacaktır “. İlk all-o gerçekten değil, istemek için bir sopa gönderme inanılmaz derecede basit ve elit bir kulüp üyesi olmak için değil dışarı çıkarmak için bir yol, bir baş belası olarak görülür. Genel bir Instagram hesabı olan mesaj görünür ek insanlar, daha fazla etkileşim için üst için sonuç olarak yapacaktır. Bile neredeyse anında yeni takipçiler onaylamak, bireylerin sabırsız ve çoğunluk bile seni takip etmek isteyecek değil. Resimlerini gurur varsa onları dünyaya sonrası göstermek!

3. Kadın ve erkek gibi ne diğer insanlar gibi.
Psikoloji hafife alma. Soruşturma bireylerin gerçekten iyi bilinen olmayan bir hesap için abone olmak önemli ölçüde daha az meyilli olduğunu göstermektedir. Ayrıca ve büyük olasılıkla ilave önemlisi, hesap-takipçisi nişan, takipçisi geliştirme ve benzeri dinamikleri Instagram izler. Çok fazla seviyor ve get-çok daha büyük olasılıkla ortaya çıkarmak sayfasında özellikli ve çok daha fazla kişilere tavsiye için senin posta are sen kez gösterir. Kick-büyüme ile seviyor sanki organik olarak aldım bu Instagram benzer başlangıç uzak utangaç değil bu yüzden: Biz dikkatli biçimde kullanın nedeni algoritmaları etkinlik için içerik malzeme eklemek için uyarlanmış için.

4. zaman sen posta
Resminizi upload zaman miktarı üzerinde büyük bir ayrım yapar seviyor ve aldığınız yorumlar. Kullanım ve istatistik göre Instagram üzerinde yüklemek için en iyi 5 civarında Doğu Standart Saati (EST) zamanı. Bu mantıklı, insanlar genellikle okul ya da fonksiyon için bu sefer hakkında terbiye ile eğilimindedir. Tabii ki hiçbir zaman tam olarak 5-6-7’de posta zorunda am, senin için en etkili 1 keşfetmek kadar kez karışımı girişimi.

beş. Gibi ilgili fotoğrafları
Asla bir Instagram ‘Lurker’ olmak. Hangi tarihlerde ve özel olarak gönderdiğiniz içerik ilişkili ise fotoğraflar üzerinde mümkün olduğunca kez yorum. Bireyler Instagram üzerinde çok çok daha fazlasını aynı onlar için bunu yaparsanız içerik ile etkileşim kurmak için mutluluk duyacaktır. Bir koleksiyonu ek kez daha da onlara iyilik dönmek ve gelecekte sonrası görüntülerde aktif kalmak için neden değil, tek bir kullanıcı görüntülerin gibi üstün bir fikirdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın