Halojen ampuller uygularken Stick için var işaretçiler

Halojen ampuller uygularken Stick için var işaretçiler

Halojen ampuller yaygın etrafında aslında onların çok yönlülüğü ve akkor ataları karşılaştırıldığında etkinliği nedeniyle fark vardır. Halojen Lambalar çeşitli yönleri birkaç akkor lambalar ve nasıl onlar, onlar, üretilen bileşenleri olarak çalışır parlaklık gibi öğeleri şekil olarak önemsiz bile vardır. Bize yüzeyde başlayalım. Cam yüzey halojen lamba hiç de standart, sıradan bardak üretilir ama daha büyük sıcaklık direnir ve dolayısıyla daha yakın filaman için yer kuvars, üretilmektedir. Bu işlev halojen ampuller tuvaletinizde asılı ampul daha küçük olmak için izin verir. Bunlar daha parlak ve dolayısıyla normal ampulleri daha sıcak. Bu elektrik lambaları son standart akkor ampullerden daha uzun beri filaman tungsten geri dönüşüm hareketin uğrar ve bu tungsten öğesinin hızlı kaybını önler. Bu işlev Ayrıca kuvars yüzeyinde karalama geciktirir. Bu halide içeren lambalar amacıyla geniş bir dizi genel aydınlatma dekoratif aksan amaçlar için uygulanacak etmelerini sağlayan şekiller çeşitli gelir. Yine de, onların lambalar yerine açısından sahipleri gel ve bu ampuller değiştirme özellikle değildir olmasına rağmen zor, hayati önlemler bu nesneleri işleme uyulması gerektiğini. İşleme ve halojen ampul değiştirirken aşağıdaki önlemleri gözlemlemek.

1) başlangıçta ve her şeyden önce aygıt devre dışı veya unplugged emin olun. Cildiniz üzerinde petrol ampul yüzeyinde tehlikeli bir kirlilik olduğundan genel güvenlik için hiçbir koşulda çıplak deri ile ampul dokun. Ampul sıcak olur, petrol yüzeye saldırıları ve zayıf bir noktası oluşturur. Bu ampul ömrü kısaltılması için yol açar. Aşırı durumlarda, zayıf nokta belki de ampul başarısızlık ve patlama yol açabilir. Bu nedenle, ampul tutarken eldiven giymek gerekir. Kuvars yüzey deri ile temas almaz emin olun. Temiz bir bez veya kağıt havlu uygulanan.

iki) lamba sadece kullanılacak ve sadece ampul ortadan kaldırmak çalışmadan önce ne zaman kapalı, açık gözlemek varsayalım. Bu alan sýcaklýðýna soğumaya izin vermek en az on beş dakika beklemek için tavsiye edilir. Bu şiddetli yanık hasarı önler. Halojen ampuller normal ampuller sıcak vardır dikkat ediniz. Ne zaman ampul fesih sahne ulaşır ve o zaman eski yerine koymak o zaman kesinlikle, yakar. Bunu söyledikten sonra serin ve tekrar eldiven kullanmasını ve kuvars yüzey dokunmak olarak olası için bunun için yeterli zaman vermek.

3) eski kırık ampul sadece diğer ampuller kaldırmak gibi yuvasından gevşeterek tarafından kurtulmak. Eski ampul tamamen bozulmuş, sen o çıplak ellerinle soğumaya izin vermiş olarak uzun tutun. Noktada eldivenli ellerinizi yeni ampul vida. Bir kez daha, çıplak elle ampul yüzeyi herhangi bir zamanda dokunmayın. Enerjide açmak ve ampul uygun şekilde ışıkları görüyorum.

Halojen Lambalar kullanımı var güvenlik önlemleri ile eşlik etmesi. Bu lambalar konut, tipik yok lambalar vardır. Onlar ortak ampulleri çok sıcak ve önemli burns ile doğrudan temas tetikleyebilir. Yanıcı malzeme doğrudan uzak tutulması için lamba yüzey ile her ne kadar açık konuşmak. Ayrıca, bu yanan lambalar büyük miktarda güç ve bazı ultraviyole radyasyon yayarlar. Sonuç olarak, bu belirli süre maruz kalma bu ışıklar, güneş yanığı gibi belirtiler neden olabilir inanılıyor. Yine de, Halojen Lambalar çok UV filtre uygulanmış kuvars ampul yüzey var.

Unutmayın her durumda, halojen ampul yüzeye dokunun, yüzey alkol ile iyice silin ve az önce açmadan önce kurumasını izin vermek üzere geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın