Hafif arazi – Portekiz

Hafif arazi – Portekiz

Bu iki ulusun birbirleri ile sınırlanmıştır Portekiz kelimesine genellikle İspanya ile gelir. İber Yarımadası’nda, Portekiz, Batı Avrupa’nın en batı yerleştirilen bu Atlantik Okyanusu var. Bir kişi Portekiz hakkında konuşmayı duyunca, gerçekten, sadece ABD’de tam olarak nerede eğitim görebilirsiniz bir ülke olmasına rağmen insanların izlenim Portekiz içinde sadece onların mükemmel bir tatil için seçimdir gerçeği gösterir seyahat hakkında konuşma yüzde 90’ını olacak veya gerçekleştirin.
Ne zaman gideceğini
Portekiz anakaraya Tagus Nehri tarafından iki parçaya ayrılmıştır. Kuzey yönü ancak dağlıktır nehir vadileri tarafından kurulan yaylaları ile. Güneyde ise nispeten daha sıcak ve kuru iklim olduğunu.
Yıl boyunca tarafından durdurmak için ideal zaman açısından, bu farklı bölgelerinde bağlıdır. Bunu söyledikten sonra genel olarak, Portekiz bir Akdeniz iklimine sahiptir ama Avrupa’nın en sıcak ülkelerin teklisidir. Ortalama sıcaklık 18 ° C’ye 13 ° C’den değişir Bazı bölgelerde, Tarih, kayda göre 50 ° c gibi yüksek olabilir
Sonuç olarak, ilkbahar ve sonbaharda iki hoş mevsim yaz sezonu Temmuz-Ağustos, iklim çok ateşli olacak olsa bile bir ziyaret vardır. Kışın, Portekiz nispeten sıcak ve o zaman bir sürü Avrupa erkek ve kadınlar kısa bir mola var Kışın.
Sorunları yapmak için
Gibi birçok sorunu yaşayabilirsiniz Portekiz turistler için bir cennettir.
• Alfama
Alfama sermaye city, Portekiz’de Lizbon yer alır. Lizbon en eski alandır. Tam burada seni etrafta Ortaçağ atmosferi ve kendine özgü bazı sahneler takdir edebilirsiniz. Rüzgar ve bronz balkonda dans Çamaşırhane kurutma ile oldukça sakin bir köydür.
• Portekiz’in en güzel plajları
Portekiz’in en iyi plajları arasında gelip zevk güneş ışığı almak ister? Algarve bölgesi ziyarete gelirler.
• Torre de Belem
Lizbon’daki Tagus Nehri kıyısında bulunan, Torre de Belem’ın özgün işlevi için askeri savunma var. Yıl, küçük nehir tarafından iyi bilinen bu anıt şeklinde küçük tarafından. Torre de Belem tur gözlerini bayram olabilir.
• Gulbenkian Müzesi
Eğer isterseniz sanat eserlerini büyük bir toplu hayran, tam olarak bir çok Antik Resim Sergisi Gulbenkian Müzesi için devam et, Orta Doğu sanat ve Mısır heykeller orada görüntüleniyor. Lizbon müzelerde çoğu gibi Gulbenkian Müzesi de Pazar günü misafirler için tamamen ücretsizdir.
• Filmler önce görmek için gitmek
1 ve bir daha fazla yorulmadan bir şehir çok daha fazla bilmek girişimi için sitenin tarafından durdurmak için çalışan ama hiç bir şehir sinema yoluyla hayata inanırdı?
Lizbon gitmeden, akan filmleri izlemek lazım: içinde A konuşurken resim, Bones, Christopher Columbus – Enigma, Vanda’s alan, Lizbon hikaye, mektup, mutantlar ve belgili tanımlık kış Lizbon’da.
Hizmet Kiralama araç çok kolayca ulaşılabilir ve var bolluk tedarikçiler dinlemek için sen. Belirli bir hangi en etkili size uygun bulmak için karşılaştırma ve: Avis, Sixt, Opodo, şirketler, Europcar, Hertz, tatil otomobiller, CarHire3000.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın