Günümüzde dünyada 5 ideal gadget

İçinde bulunduğumuz mevcut dünya, çağdaş araçlar ve araçlar ile dolu. Dünyanın her yerindeki insanlar, bu bilim armağanlarını ve günlük yaşamda kullanımları severler. Günümüzde hiçbir şey yapmadan makinelere güvenmek için çok kullanışlı bir makineye sahip olmaktan çok uzun bir yol var. Günümüzde bu aletlerle birlikte yaşam, öncelikle basitçe imkansız gözüküyor çünkü insanlık için öğeleri çok daha kolay ve hızlı ürettiler. Burada, bu yazıda, gezegendeki en çok oy alan 5 en iyi gadget’ı derledik. Bunlar, çokluklar tarafından uygulanmakta ve sevilmekte ve dünyayla ilgili en güvenilir olanlardır.
Dünya gezegeninde 1.Ideal Smartphone – Samsung Galaxy S8: Şüphesiz, gezegendeki en büyük akıllı telefon şu anda mükemmel özellikleri, hızlı performansı, inanılmaz ekranı ve kristal netliğinde ses çıkışı ile Samsung Galaxy S8. Smartphone, vücudun% 84’lük bir en boy oranına sahip bir Infinity ekrana sahiptir ve kenarları keser. Samsung Galaxy S8 en son Android sürümüyle çalışır ve verimliliğini artırmak için Snapdragon 835 Chipset, Octa-core işlemci ve 4 GB RAM ile birlikte 64 GB dahili belleğin yanı sıra 256 GB’a kadar genişletilebilir.
iki. Dünyanın en iyi tableti – iPad Pro ten.five: Apple, özelliği olarak isimlendirilebilen ender işlevlere sahip bir markadır. iPad Pro ten.five, 2224 & times1668 gibi şaşırtıcı bir çözünürlüğe sahip bir ten.five İnç Ekranı niteleyen kendi afişinin altında bir güzellik ortaya çıkardı. Apple, iPad’in bu versiyonunun seçeneklerini ekran, CPU verimliliği ve 4K video çekimi açısından kesinlikle denedi ve geliştirdi. Tartışmasız bir şekilde, dünyanın en etkili iPad’i, müşterilerin daha yüksek verimlilik ve daha büyük bir ekranla çalışması.
3. Dünyanın en iyi kulaklıkları – Sony MDR-1000X: Sony, müşterilerinin bilgisini zenginleştiren daha yüksek kaliteli ürünler üretiyor. ,4 27,480 hakkında fiyatlandırılan MDR-100X, en rahat stil, ANC teknolojileri, Bluetooth bağlantısı ve kristal netliğinde ses kalitesi ile şık bir kulaklık parçasıdır. Bu kulaklık, ağır kabiliyetleri ve büyüleyici tasarımı ve stili sayesinde en üstteki kulaklık listesine bir küçültme eğilimi gösterir; bu da sadece rahat değil, aynı zamanda karakterinizin serinliğine de katkıda bulunur.
four.Best Smartwatch- Apple Watch serisi iki: Apple’ın bir numaralı en iyi ürünü bu seri iki adet Smartwatch, dahili GPS, su geçirmezlik ve saat 3 işletim sistemi. Saat, 31.000 civarında fiyatlandırılıyor ve internette sunuluyor. Zorlayıcı işlev paketi, kılavuzlama için su ve GPS teknolojilerinde 50 metreye kadar direnç ile seri düzeltmeler, seri 1 ve seri 2 saatlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesini içerir.
5. En büyük Laptop-HP Spectre 13: Gezegen & rsquos en büyük Laptop sadece belirli bir modelde birleştirilen seçeneklerin bolluğu nedeniyle HP Spectre 13 olarak kabul edilir. Dokunsal klavye ve inanılmaz şık tasarım ve stili ile dizüstü bilgisayar tamamen lüks gibi gözüküyor. Intel çekirdek serisi İşlemci tarafından desteklenen, MacBook ve diğer büyük dizüstü bilgisayarlar ile rakiplerini Appears, tasarım ve stil ve Computing kapasitesi açısından kazanıyor. Kalabalığın öne çıkmasını sağlayan 3 adet USB-C portu ve gelecek olandan itibaren Laptop olarak adlandırılabilir. Kesinlikle güvenebileceğiniz bir güvendir.