Güneşsiz Bronzlaştırıcı üstünde belgili tanımlık gitmek

Güneşsiz Bronzlaştırıcı üstünde belgili tanımlık gitmek

Tabaklanmış deri hiçbir koşulda modası gidecek bir şeydir. Ama hepimiz zaman ya sabır açık havada bronzluk elde sahip. Böyle insanlar hala o güzel bronz tan Güneşsiz Bronzlaştırıcı mal ile alabilirsiniz bilmek mutluluk duyarım. Güneşin altında bir tan dışarı alma eyleminin uzun bir derstir. Çok aşırıya Eğer acı verici olabilir. Dışında bu zorlukların farkında ve aynı zamanda onların telaşlı yaşam tarzları nedeniyle bir bronzluk elde etmek için çalışamaz millet bir sürü vardır. Onlar şimdi bir kaç saat, gün içinde güneş, harcama anımsatan güzel bir bronzluk alabilirsiniz onları çok mutlu olurdu.

Tür bir mal

Güneşsiz Bronzlaştırıcı için öğe aralığı büyüktür. Uygulama modunda farklı birkaç farklı ürünler var. Örneğin, losyonlar ovmak Tarih, roll-on losyonlar, Pistole daha fazla Rastgelelik tan yayılması için üzerinden uygulayabilirsiniz losyonlar var. Ayrıca anlık sprey tans için var. Bu ürünler halledilmesi zaman, cilt üzerinde geliştirmek tan geçen saati değişir. Dispersiyon zaman muhtemelen, tan türüne göre farklı olabilir. Losyonlar ovmak Tarih ve benzeri için gecede gerektirir. Airbrush tans birkaç saat alır. Anında bronzluk için sprey tans mevcuttur.

Zaman kazanmak için olağanüstü bir şekilde bu Güneşsiz Bronzlaştırıcı çözümler vardır ve onlar tüm daha fazla senin fiziksel harika bir bronzluk. Son bir hafta için cilt üzerinde bu tans onları her gün uygulamak zorunda değilsiniz. Onlar gibi onlar uzun maruziyetin güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildinizi kurtarmak daha sağlıklı bir seçenektir. Buna ek olarak, tüm cilt çeşitleri için sağlıklı bunlar. Cilt Alerjiler ve diğer cilt hastalıkları için bir yatkınlık varsa, bunları uygulama konusunda sizin dermatolog bakın lazım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın