Görüntü ışıklar-nasıl etkili bir şekilde Ideal görüntü ışıklar seçmek için

Görüntü ışıklar-nasıl etkili bir şekilde Ideal görüntü ışıklar seçmek için

Resminiz için bir resim ışık seçilmesinde çeşitli standartlar ve ilkeler vardır. Her sanat ayırt edici ve dolayısıyla farklı ışıklar türlü gerektirir. Resminizin en iyi sığdırmayla ortaya çıkarmak için bu avuç temel yönergeleri izleyin:
Görüntü için farklı ortamlarda ışıklar
Sanat ışıklar yağlıboya tablolar için bulmak ışık boyama düz olduğunda bu gösterilebilir spektral olayları nedeniyle karmaşık olabilir. Bu durumda, geniş tabanlı bir ışık kaynağı en ideal olur.
O parlak kaplama ve yağlı boya olabilir, parlama komplikasyonlar yok göz önüne alırsak, akrilik resim sergisi için herhangi bir biçimde burada özellikli sanat ışığın yeterli olacaktır.
Boyutu önemi
Ne zaman sanat ışıkları, boyutu ve sanat/resimlerin yanı sıra resmi boyutları karar kendisi ışıklar oldukça önemli. Genellikle, görüntünün yarısı büyüklüğünde (çerçeve hariç) olduğunda bir sanat ışık seçin. On santim genişliğinde bir resim varsa, örneğin, 5 inç geniş bir ışık seçin.
Görüntü ışık en uygun bir boyutunu seçerken, aynı zamanda sanat eseri canlı, orta olmak isteyip istemediğinizi parlak veya hafif ışıklı düşünün lütfen. Ayrıca seçenek vardır bir elektronik sanat için sanat parlaklığını ayarlama esneklik veren dimmer. Conoco resim ışıkları bu seçimi sunar.
Çerçeveleme önemi
Resmin çerçeve üzerinde bağlı olarak, birçok stil seçimlere resim ışıkların olabilir. Bir sanat eseri bir çerçeve yok veya kompakt bir çerçeve varsa, bu resmin sabit düz değil bir ışık ile aydınlatılmış. Sahne ışıkları, mantels, gibi kullanılacak olabilir örnekler parça ışıklar ışıklar. Aksine, büyük bir çerçeve ağırlık bir ekli görüntü ışık tutabilir.
Işık türleri
Blues ve Yeşiller övgü zaman sarı ve kırmızı vurgular gibi sıcak bir sesi akkor ışık kurmak. Halojen ışıklar oldukça saf beyaz ışık döküm ve sanat çoğunluğu için idealdir. Yine de, yani yapılabilir zarar önlemek için resmi bir mesafede yerleştirilmesini ısı ışık bu tür ile oluşturulur. Floresan ışıkları resmin rengini değiştiren ve zarar verebilir ultraviyole ışınları daha yüksek bir düzeyde ve solma ivme yayar.

LED ışıklar, resminizin için kullanmak için en iyi seçimdir. Bu yeni LED teknolojisi ışık organik güneş ışığı rengi oluşturur ve zararlı ultraviyole ışınları ne de aşırı ısı üretmez. Önemli ölçüde daha az aydınlatma ve standart güç ve -ebilmek son % 80 üzerinde 50.000 saat ortalama ile kullanmak kullanım LED ışıklar. Conoco resim ışıklar gibi kuruluşlar bu son teknoloji yüksek kalite ve memnuniyetini sağlamak için onların resmi ışıkları dahil olması.
Renk sanat ışık
Resim farlarını için renk seçimi için iki yaklaşım vardır. İlk, çerçeve eşleşen bir renk seçin. Altın, pirinç, gümüş, bronz ve siyah gibi renkler oldukça popülerdir. Resim farlarını seçmek için ikinci tamamlayıcı veya resmin içinde gelebileceğini söyledi alan renk düzeninin vurgulamak bir renk seçmek için yoludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın