Filmleri İzlemek için 6 Karmaşık Olmayan Yöntem On-line

Çevrimiçi film izlemek, evde eğlenmek için en basit ve en havalı yoldur. Birçoğumuz, internet filmlerini ücretsiz olarak izlemek için güvenli ve güvenilir bir web sitesine sahip olmak için yaklaşımlar arıyoruz. Ama mesele şu ki, hiçbir şekilde basit bir görev değildir.
Net hareketli resimlerde ücretsiz olarak sunulan web sitelerinin çoğu, İnternet sitesinde tıklattığımız gerçek filmi bile içermeyen bir miktar reklam içerir. On beş ile yirmi dakika harcadıktan sonra hiçbir şey elde edemeyiz. Dolayısıyla, internet filmlerinde ücretsiz olarak izleyebilmenizi sağlayan sitelerin bir listesini hazırladım.
1. Ben Stream Can Can Bu gerçek online hareket fotoğraflarının geniş evreni atlamak, ben Can It Stream savunabilir fırsat dışarı bir tekme olsun. Akış Yapabilir miyim Müşterilere, web üzerinde bir hareketli görüntünün erişilebilir olup olmadığını doğrulamak için dökülmeyi, kiralamayı ve idareleri almayı anladığından emin olmak için müşterilere çapraz olarak bakma yetkisi veren ücretsiz bir yönetim yoktur. Akış Yapabilir miyim? Diğerleri arasında, örneğin Hulu ve Red box Instant gibi yerel aramalar yapabilirsiniz. Dikkatli olun, tüm hareketli fotoğraflar kesinlikle özgür olmaz. Akış Yapabilir miyim Ayrıca, aradığınız film erişilebilir değilse, bir e postanız oluşur. Hareketli görüntünün belirgin bir şekilde erişilebildiği noktada, bir e-posta alacaksınız ve memnun, gözlemci bir şekilde olacaksınız.
2. Amazon Anında VideoAmazon Anında Video, araçların bir çeşitliliği üzerinde fışkıran hareketli görüntü ve televizyon sağlar. Amazon Immediate’deki tamamen ücretsiz hareketli fotoğraflar kısıtlıdır, ancak düşük (düşük ücretli) bir otomatik gömme sesi için bağımsız olarak elde edilebilir. Bir Amazon En başbakan olmak için girişimi etkilemiş olmanız durumunda (her yıl 79 $) çok daha fazla seçime sahip olacaksınız.
üç. Hulu Eğer Hulu’yu tanımamışsanız, muhtemelen bir taştan aşağıya saptırılmışsınızdır ve lütfen restoratif düşünceye ihtiyacınız olup olmadığına bakmadan bana haber verin. Hulu, önemli sistemlerle çalışır, böylece televizyon ve hareketli fotoğrafları internette hiç bir şey yapmadan aktarabilirsiniz. Hulu Plus kaydınız olmadıkça, en son sahneden yedi gün önce beklemeniz gerekiyor. Hulu ek olarak size hemen her ay 7.99 $ dönecektir.
dört. Web Arşivi & ndash Hareketli Görüntü Arşivi Çevrimiçi Arşivi’nin bir parçası olan Hareketli Görüntü Arşivi, Arşiv müşterileri tarafından aktarılan sofistike filmleri barındırıyor. Hareket fotoğraflarının büyük çoğunluğu çok daha köklü olmasına rağmen, seçimler Klasik tam uzunlukta filmlerin geniş bir yelpazesini içeriyor, her gün seçmeli haber iletişim kuruyor, çocuk şovları, önemli ölçüde daha fazla sonuç gösteriyor.
5. MydownloadtubeMydownloadtube sürekli olarak programlamanın doğası ile beni şaşırtıyor ve artık bir TV’nin kendi maddelerini akışını gerektirmiyor. Mydownloadtube’deki filmlere, düşük maliyetle düşük maliyetle, doğrudan PC’niz tarafından izlenebilir! Onu yenemezsin.
altı. Klasik Sinema Online Klasik filmlere fazladan olacağınız takdirde, bu web sitesi arka sokağınızda olacak. Klasik Sinema On-line, Bye Birdie, The Darn Cat (gençliğimdeki en seçkinlerimden biri) ve Rebecca of Sunnybrook Farm gibi örnek hareket fotoğraflarını öne çıkarır. Sobanın üzerine biraz patlamış mısır verin ve bu Klasik hareketli görüntülerin sizi daha sağlıklı bir zamana geri götürmesine izin verin.