Film izlemek için 6 Hızlı Stratejileri

İnternet hareketli resimlerinde izlemek, evde eğlenmek için en basit ve en havalı yoldur. Birçoğu, ücretsiz film izlemek için güvenli ve güvenilir bir web sayfasına sahip olmak için stratejiler arıyor. Ancak faktör, hiç bir zaman basit bir etkinlik değildir.
Net hareket resimlerinde tamamen ücretsiz olan internet sitelerinin çoğu, web sitesine tıklattığımız gerçek filmi bile içermeyen bir zaman zarfında reklamların çoğunu içeriyor. On beş ile yirmi dakika harcadıktan sonra hiçbir şey alamıyoruz. Bu yüzden, ücretsiz çevrimiçi filmleri izlemenizi sağlayan web siteleri listesini derledim.
1. Akışını Canlandırın Net hareket fotoğraflarında geniş bir gerçek evrenine atladığınızdan önce, Can It Stream’i tavsiye etme olasılığından kurtulacağım. Akış Yapabilir Mümkün olduğu kadar, müşterinin internette bir hareketli fotoğrafın erişilebilir olup olmadığını doğrulamak için dökülmeyi, kiralamayı ve idarelere yatırım yaptıklarını anlayacağından emin olmak için müşterinin çaprazlamasına daha fazla bakmasını sağlayan ücretsiz bir yönetimdir. Akış Yapabilir Mesela, diğerlerinin yanı sıra Hulu ve Red box Instant gibi yerel aramalar yapabilirsiniz. Dikkatli olun, tüm hareket fotoğraflarının maliyeti olmayacaktır. Akış Yapabilir miyim Ayrıca, göz attığınız filmin erişilebilir olmaması durumunda bir e-postanın da vardır. Hareketli görüntünün dikkat çekici bir şekilde erişilebildiği noktada, bir e-posta alacaksınız ve mutlu, gözlemci bir şekilde olacaksınız.
2. Amazon Hemen VideoAmazon Hemen Video, araçların bir ürün yelpazesine fışkıran hareketli görüntü ve Televizyon sunar. Amazon Immediate üzerindeki tamamen serbest hareket görüntüleri kısıtlıdır, ancak düşük, düşük maliyetle (gömülü bir otomatik bayilik sesi) bağımsız olarak elde edilebilir. Amazon’un bir parçası olmak için girişimi etkilediğiniz vesilesiyle (her yıl 79 $), çok daha fazla seçeneğe sahip olacaksınız.
3. Hulu Eğer Hulu’yu bilmiyorsanız, büyük olasılıkla bir taştan aşağıya saptırılmışsınızdır ve lütfen restoratif düşünmeyi talep ederseniz, lütfen bana bildirin. Hulu, önemli sistemlerle çalışır, böylece neredeyse hiçbir şey için TV ve hareketli görüntüleri çevrimiçi olarak aktarabilirsiniz. Hulu Plus kaydınız olmadıkça, en son sahnenin yedi gün öncesine kadar çıkmanız gerekiyor. Hulu ek olarak size her ay 7.99 $ dönecektir.
4. Web Arşivi & ndash Hareketli Görüntü Arşivi Dünya çapında web Arşivi’nin bir parçası olan Hareketli Görüntü Arşivi, Arşiv müşterileri tarafından aktarılan gelişmiş filmleri barındırıyor. Hareket fotoğraflarının büyük çoğunluğu ek olarak oluşturulmasına rağmen, seçimler Klasik tam uzunlukta filmlerin geniş bir yelpazesini içeriyor, her gün seçmeli haber iletişim kuruyor, çocuk şovları, önemli ölçüde ekstra bir sonuç olarak gösteriyor.
5. MydownloadtubeMydownloadtube sürekli olarak programlamanın doğası ile beni şaşırtıyor ve artık bir TV’nin kendi maddelerini akışını gerektirmiyor. Mydownloadtube’deki filmlere doğrudan ücretsiz olarak düşük, düşük maliyetle Bilgisayarınızdan izlenebilir! Onu yenemezsin.
6. Klasik Sinema Online Klasik filmde daha çok olacağınız takdirde, bu web sayfası arka sokağınızda olacak. Klasik Sinema Web’de, Bye Birdie, Darn Cat (gençlik madalyalarımdan 1 tanesi!) Ve Rebecca of Sunnybrook Farm gibi örnek fotoğraflarla dikkat çekiyor. Bazı patlamış mısırları sobadan daha fazla patlatın ve bu Klasik hareket fotoğraflarının sizi daha sağlıklı bir zamana geri götürmesine izin verin.