En iyi fiyat etiketi tarih yararlı VUTEKR GS3250 malzemeleri çok sayıda olumlu yönleri bulma

En iyi fiyat etiketi tarih yararlı VUTEKR GS3250 malzemeleri çok sayıda olumlu yönleri bulma

VUTEKR GS3250 süper geniş Kafesli döşeme yazıcıdır. Sofistike, ayrıca EFI’ın sevdiklerini Yayımlama seçenekleri için gelişmiş olduğunu. EFI VUTEKR başlangıçta belirlenen tüm grand biçim üreme kategorisini corporation’dır. Onlar endüstri liderleri yakınlaştırma, dijital baskı nedeniyle sürekli yenilik ve yaratıcılık içinde onların spot koruyabilir. EFI NASDAQ tarafından listelenen bir şirket olarak yirmi yıl harcadı aslında güvencesi ile mallarını yatırım olur.

Bu süper geniş Kafesli döşeme yazıcı yayımlama sorun çözme EFI’ın dizi rafine, son derece gelişmiş bir uzantısıdır. EFI VUTEKR Corporation aslında yazıcıların tüm formatli üreme grup demarcated. Onlar çok geniş, dijital baskı sonucu olarak kalıcı özgünlük ve yaratıcılık için Pazar liderleri olarak onların durum kalkan. Onların mal yatırımları EFI meşgul olduğunu NASDAQ listesinde bir nokta yirmi yıldır bilinçli almak gelir güvence ile gerçekleşecek.

EFI’ın mal uluslararası satış noktaları kadar ayrı Milletler Hindistan, Avustralya, İngiltere, Amerika, Çin, Belçika, Singapur, Hollanda, Amerika ve Japonya ellerinde erişilebilir. Bozulmamış yeni veya ikinci el makineler arasında karar verin. İkinci el aletleri dahil fabrika desteğiyle gel. İstihdam ekipman 1-fiyat ve sertifikalı teslim şirket doğrudan atölyesidir.

Dayanıklılık ve güvenilirlik ile daha yüksek yapışma birleştiğinde kesin görüntü yüksek kalitede teslim orijinal mürekkep kür teknolojileri şeklinde yaratıcılık ile birleştirilmiştir. Grand sınıflandırma yazıcılar tahammül-to-dakikalık bu sınıf Oluklu karton üzerinde baskı ve poli banner bileşenleri esas olarak bu maddelerin zarar vereceğini kızıl ötesi ısı üzerinde bağımlı olmadığı için. LED lambalar ısınma için hiçbir zaman gerekli ve her yazıcının ömrü boyunca devam edin. Yapışma yüksek düzeyde daha ince stiren içeren ucuz yüzeylerde kullanımı mümkün yaparken malzeme giderleri indirdi.

En son VUTEKR sağlayan baskı firmaları bu ticarette kritik olabilir sıkı son teslim tarihlerine uyarım izin çok daha hızlı üretim hızı sahiptir. Bu hızlı bir şekilde işleme bir yol daha önce mümkün olandan çok daha acilen akdedilen için sipariş teslim projeler ve izni daha yüksek birim remits daha yüksek marjı, sonraki gün verir. Çok sıra hizmet pek çok görevi aynı anda yazıcı geniş yatak arasında çalışır. Bunlar sadece bazı gelişmiş kapasite ve emek azalmıyor, kurulum ve atık maliyetleri ile artan karlılık önemli Ödülleri vardır.

3250 renk aralığını bulunmamaktadır. EFI inkjet mürekkepler küre-Binbaşı tedarikçisi vardır. Onların yüksek değer işlev medya bir sürü kusursuz, doğru bir şekilde eşleşen tonlarında mürekkepler. VUTEKR GS 3250 doğru gri tonlamalı Teknolojide öncülük etmiştir. Beyaz baskı altı seçimleri, spot, underspot, üst baskı, underprint, doldurmak ve overspot geliyor.

Yeşil henüz başka bir pro için GS 3250 lx önerilerdir. Bir üretim düzeyi, Çevre Dostu, hangi daha az sarf malzemeleri ve hiçbir UOB’ler birleştirmek UV curing LED yazıcı değildir. Daha fazla güç verimliliği sahiptir, önemli ölçüde daha az atık geri malzeme üzerinde baskı kapasitesine sahip olma olarak düzgün oluşturur.

VUTEKR GS3250 büyük ölçekli, yüksek çıkış iş Salonu, ticari amaçlı ve yazdırma iş ekran. Pek alternatifleri ve yükseltmeleri hemen hemen her üretim gereksinimleri uygun olarak verilir. Bilgisayarlı maddi deste, akış kaplı ve kesintisiz yazdırma işlemleri üretmek foto-gerçekçi en kaliteli afiş, tabela, afiş, satın nokta görüntüler, Güzel Sanatlar ve sergi grafik en iyi duruma getirilmiş. Bu yazıcıların hız ve verimlilik, kapasite ve kar maksimize etmek için doğruluk artırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın