En Beğenilen 5 Uygun Telefonlar Bankacılar için

Bilim kurgu yazarları ve futrolologlar, bilgisayar sistemlerinin çok küçük olabileceğini ve avucunuzda biriyle eşleşebileceğini tahmin etmez. Palmtop, sevgiyle çağırıldı. Muhteşem tektopinin parlak geleceği burada. Geleceğe hoş geldiniz!

 Öğüttüğünüz değirmen akıllı telefonunuz ile ortak çalışmanız ve buna sahip olmadığınız konusunda iniliyorsanız, diğer faktör 80’li ve 90’lı yaşayan herhangi bir kimsenin düşüncesiz olacağını düşünüyordu. Ancak, burada 2017 yılına kadar, 20 yılı aşkın bir süre önce yaşamış olduğumuz 1’den inanılmaz derecede benzersiz bir dünya yaşıyoruz.

 Tipik bilge telefon, Ay’a Apollo 11’i indiren bilgisayardan daha güçlü. Ve 2016 yılı sonunda fantastik akıllı telefonlar için seçenekler o kadar geniş ki alternatif bir felç yakalarsınız.

 Ama merak etme. Hareket halindeyken e-tablolarda avlanan en iyi çözümlerin neler olduğunu veya telefon ekranınızı büyük bir monitöre teleport yapmanın çözümünü tam olarak nereden bulacağınızı veya yalnızca hangi telefonun etkili bir telefon olacağını öğrenmek istiyorsanız uzun operasyon gününün sonuna kadar sizinle birlikte, artık görünmüyor. Burada, belirli bir sırayla ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi duyusal telefonların en iyileri beşi vardır:

 SAMSUNG S7 Kenar:

 1.3 milyon izleyici aboneliğine sahip olan Verge ve 2.800 milyon abonenin süslediği Android Authority, Samsung S7 Edge’i en güzel telefon olarak nitelendirdi. Telefonun ergonomisi hakkında konuşuyorlardı: Tek bir elle tutmak, tutmak ve kullanmak ne kadar zahmetsizdi.

 S7 Edge, fütüristik eğik ekranına yerleştirilmiş bir çok konvansiyonel ve alışılmamış yetenekleri sunuyor. ‘Ayarlar’ ve ardından ‘kenar ekran’ bölümüne giderseniz, bildirimleriniz, hisse senedi değer feed’i spor güncellemeniz, haberler ve istediğiniz diğer RSS yayınları için hızlı bir bakış seçebilirsiniz.

 Telefonun yaptığı şey oldukça teknolojik bir mucizedir. Bu beslemeyi görmek istediğinizde parmağınızı ekranın kenarı boyunca sürdürebilirsiniz ve bunlar, tüm ekranı çevirmek zorunda kalmadan kenarda sadece bir kaydırma gibi ortaya çıkar. Bu, bir toplantı süresince veya diğerlerini rahatsız etmediğiniz karanlık bir alanda gösteri yapmadan güncellemenizi sağlar.

 Ancak bu, kenar ekranının sadece bir kullanımı. Yetenekler ve yardımcı programlar burada listelenmek için çok çeşitli. Telefon tamamen su ve toz geçirmez, harika gofret kamerasına, yalnızca bir avuç ad vermek için hızlı ve kablosuz şarj seçeneklerine sahip.

 5 inç ekran, 12 mega piksel kamera, 4 GB RAM, 64 GB’a kadar genişletilebilir depolama alanı ve 3600 mAh pil ile Galaxy S7 Edge tüm faydacı ve hiçbir hile.

 Pil ömrü özellikle çekicidir. Hafif ya da ağır kullanım ile meyilli belirli bir tam gün sürer. Bu telefon, uzun bankacılık saatleriniz boyunca ve daha sonra daha hayatta kalacaktır.

 OnePlus 3T:

 Kesinlikle makul fiyatlı akıllı telefonlarla pazar devleriyle rekabet için tanınan OnePlus şirketi “amiral gemisi katili” ve “sonraki büyük faktör” olarak biliniyor.

 OnePlus serisinin en yeni sürümü ile işletme orijinal garantisini bir kez daha ortaya koyuyor: daha yüksek özelliklerin hepsi ve daha yüksek fiyatların hiçbiri.

 Genişletilebilir olmayan 64 GB flash depolama ve 6 GB RAM ile yeni OnePlus 3T, fantastik, zarif bir ‘unibody’ metal ceket stili ile birlikte geliyor.

 Parmak izi okuyucu, piyasada en hızlısı arasında yer alıyor, bu da aynı anda güvenli ve hızlı olması anlamına geliyor. Gerçekten “raf” özelliği, notları veya notları gerçekten hızlı bir şekilde tutmanızı ve bunlara erişmenizi sağlar. Bu, toplantılar sırasında hızlı notlar almanız veya daha sonra gözden kaçırmamak için bir şey yazmanız için gerçekten değerlidir.

 3k mAh gücüne sahip bir pille çalışıyor ancak bir “çizgi şarj etme” özelliği var. Bu, telefonun mutlaka bir gecede şarj olması gerekmez, ancak belirli çizgi şarjı ile bir alternatif olarak şarj edebilirsiniz ve neredeyse 30 dakika içinde tamamen şarj alırsınız demektir.

 5.5 inç AMOLED ekranıyla inanılmaz derecede rahat belgeleri ve e-posta mesajlarını görüntüleyebilirsiniz.

 Büyük isim markası amiral gemisi modellerinin tüm olanaklarına sahip harika bir telefon almak için avlanırsanız, OnePlus3T’den daha büyük bir sonuç almaz.

 Google Pixel:

 Gerçekten suya dayanıklı değildir ya da rakiplerinden bazıları kadar gösterişli değildir, ancak saf performans için Google Pixel, oradaki en etkili Android seçeneklerinden biridir.

 Teknoloji devinin kendisinden gelen telefon, “Google tarafından üretilen telefon – Google tarafından üretilen” oldukça alçak gönüllü sloganıyla duyuruluyor. Google “en yüksek puanlı akıllı telefon kamerasına” sahip olduğunu söylüyor. Kamera, Marques Brownlee gibi tanınmış teknoloji incelemecileri tarafından beğeniyle karşılandı ve “en iyi Android smartphone” olarak nitelendirildi. Pixel, tüm gün boyunca süren güçlü bir pil ömrüne sahiptir. Yapay zeka (AI) desteğinin eşsiz olduğunu belirten Google Asistanının ilk telefonudur.

 Asistan, sorgularınızı yanıtlamak için Google’ın devasa arama veritabanını kullanarak makine öğrenmeyi kullanan bir AI botudur. Hatırlatıcılar zamanlayabilir, gerçekler ve alanları tüketmek, alarmlar ayarlamak, yön vermek, cümle çevirmek ve daha fazlasını ortaya çıkarabilir. Çalışan makine, “karşılaşma” dan sürekli anlamak için hazırlanmıştır; bu, “siz” ve “telefon kullanımınızı” öğrenir anlamına gelir.

 Bu, kuşkusuz, rahat ederseniz ve geniş Google cihazlarını kullanmanız halinde elde etmeniz için en iyi telefon. Örneğin, Pixel, ücretsiz olarak depolanan taranmış belgelerinizi korumak istiyorsanız çok değerli ücretsiz, sınırsız Google Foto depolama alanıyla birlikte gelir. Google, taranızı Bengalce metin gibi metin haline getirebilir.

 Böğürtlen:

 Hiç telefonda e-postaları incelemek için dolaşmaktan dolayı hayal kırıklığına uğradın mı veya tam olarak nerede metnin kırpılmadığı tam bir cümleyi okuma yeteneğine sahip olmayı nasıl hissedeceklerini merak ettiniz mi? Blackberry’nin özel geniş ekran şekli, hayranlarına bir dizi başka özel yararı olan bir çare sunuyor.

 Genellikle gezegendeki en güvenli telefon olarak övdü, BlackBerry Passport yeni zeminler kırdı. Ortak teknoloji inceleme web sitesinin Cnet.com sitesinden Nate Ralph, “saf üretkenlik makinesi ve şirketin uzman, kurumsal odaklı zihniyetinin simgesel” olduğunu belirtti.

 Uygulama bölümündeki kısıtlamalarına rağmen, oldukça etkili bir donanım ve bir dizi zekice yetenek, tamamen iOS ve Android’e fonları için koşmaya hazırlanıyor.

 Mobil ekranı yazarak rahatsız olan insanlar, imza Blackberry’in fiziksel klavyesini bulacak ve tüm şık teknolojileri ile Passport’ta daha da iyi olacak.

 Özellikle ekran boyutu ve klavye nedeniyle, belgeleri görüntülemek, düzenlemek, e-postalar yazmak ve diğer kağıt işlerini halletmek son derece basittir. Bazıları kare şeklinin garip olmasına rağmen, bazıları bunu heyecan verici ve bir tür keşfediyor.

 Dörtlü 5,5 inçlik BlackBerry Passport, ağır görünmesine rağmen şaşırtıcı derecede hafif. Onun üç inç inç geniş ekran, 5.7-inç Samsung Galaxy Not üç ve 5.five-inç iPhone altı Plus gibi phablets daha geniş yapmak eğilimindedir.

 BlackBerry telefonları genelde profesyoneller için telefonlar olarak tanınmaktadır. Passport bu ünü üzerine kurulu ve onunla çok daha fazla şey katıyor. Bu telefonun pil ömrü, karışık kullanım ile iki veya üç gün süren pilav ile rakipsizdir.

 Passport, tescilli tarayıcısıyla, net bir pratik deneyim sunar. Alt kısımda adres çubuğu bulunur, böylece yeni arama yapmak istediğiniz her seferinde üst sıralara çıkmanız gerekmez. Hub özelliği, SMS ve e-posta iletilerinizi yönetmek için o kadar basittir. Ayrıca ekranın boyutu tarama işlemini süper sorunsuz hale getirme eğilimindedir.

 E-tabloları, iş yeri belgelerini, e-kitapları, sunuları ve tam ölçekli web sitelerini önemli ölçüde sorunsuz şekilde kontrol ederek, iş yerinde kullanmak veya herhangi bir amaçla kullanmak için mükemmel telefonlardan birisiniz.

 iPhone 7 Plus:

 iPhone 7 Plus normal telefonlardan daha fazladır. Techradar.com’un gözlemlediği gibi, “küçük boyutlu modelden belirgin derecede daha büyük”.

 Telefonun başları dönen şaşırtıcı bir kamerası var. Daha büyük boyutlu olması nedeniyle pil ömrü de küçük kardeşi iPhone 7’den çok daha iyi.

 Hatta 7 Plus, bugüne kadarki en pahalı iPhone olsa da, kullanıcıyı olabildiğince önemli ölçüde sunmaya çalışıyor. Apple benzersiz fiyatlarla hem 128GB hem de 256GB depolama versiyonu sunuyor.

 Apple App Retailer, telefonun belge görüntüleme ve düzenleme amaçlı kullanımını her zamankinden daha da genişletiyor. 7 Plus, yeni A10 Fusion yongası, iki yüksek işlevli çekirdek ve günlük görevler süresince önemli ölçüde daha az pil enerjisi kullanan iki düşük güçlü çekirdek ile eksiksiz günlük görev sürmeye ve bitene kadar güçlü kalmaya hazır.

 Kuşkusuz daha uzun süre beklemek ve sekizinci iPhone almak için göz önünde bulundurulması gereken bir husus var. Bu, zayıf bir kavram değildir. Ancak en iyi iPhone’u hemen hazır bulundurmak isterseniz, o zaman 7 Plus ‘it’ olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın