Emanet başlangıçta! İşte nasıl Security of Your Difficult-Earned Bitcoins emin yapabilirsiniz

Emanet başlangıçta! İşte nasıl Security of Your Difficult-Earned Bitcoins emin yapabilirsiniz

Gerçekten orada deli var!

İşte sık sık birisi bir şekilde gelir veya bir ek çalmaya çalışan. Bu otobüs cebinizde seçme veya internette ticaret iken banka bilgilerinizi almak çalışan bir kişi olabilir. Senin bitcoins de bu bireyler ve biz belki değil genellikle bu insanların kim olduğunu bilmek bir konumda olsa da savunmasız olabilir, hiç şüphesiz kendimizi onlardan belirli güvenlik önlemleri ile çalışma koruyabiliriz.

5 basit yöntem

Senin bitcoins güvenliğini sağlama için geldiğinde, bir miktar sen-ebilmek yapmak madde vardır ama biz beş büyük bir göz atın.

1. küçük tutarları

Dünya Nakitsiz olmadan önce insanlar bugün normalde nakit bir sürü onların cüzdan içinde taşımak için değil tavsiye edilmiştir. Aynı mantık burada geçerlidir. Senin bitcoins bir belirli bitwallet bitcoin m-cüzdan’koymayın. Sadece ne orada ihtiyaç korumak ve geri kalan bir seçenek konumuna taşıyın.

2. şifreleme

Bitwallet gelen bitwallet bitcoin m-cüzdan gibi bazı güvenilir bitcoin cüzdan vardır. Bunları değiştirebileceğiniz bir özel bitcoin anahtarı ver. Şifreleme sadece karakter en az 16 farklı çeşitleri oldukça güçlü bir parolayla geliştirme gösterir. Çok uzun bir Parolayı anımsama zorluk olabildiğince aşina yapmak olabilir.

3. yedek

Eğer yapıyoruz biz normalde önemli veri ve böylece sırt kullanımı bir bitwallet bitcoin cüzdan gibi net cüzdan üzerinde geri olması gerekiyor. Bu şekilde, eğer bilgisayar sistemi çöktüğü veya biri telefon çalarsa oldukça elverişli Madeni paralarınızı geri yükleyebilirsiniz. Bir bitcoin değişimi gerçekleştirmek veya bitcoins güncel tutmak için bitwallet üzerinde satmak sürekli bir yedekleme çalıştırın.

dört. Güvenli Web siteleri

Bitwallet veya benzer bir on-line ticaret platformu üzerinde ise, onlar-si olmak güvenlik ilkesini doğrulamak için emin olun. Bu platformlar bitwallet bitcoin exchange ve diğer bu tür işlemleri için belli bir düzeyde emanet vermek, bu yüzden sadece Kaydolmadan önce kontrol etmek için olumlu yapmak için gereklidir.

beş. Anonim

Adsızlık düzeyi sağlamak için bitcoins korumalı koruyabilirsiniz bir başka yoludur. Örneğin bitwallet, satıcılar kendileri belirlemek için gerekli olan ancak alıcılar anonim olabilir. Bitwallet için – bitcoins elde etmek ve bir nakit yapmak için seçin gidebilirsiniz elde etmek, hangi sen veya senin haberdar etmek için iz bırakacağım. Bu şekilde, senin bitwallet bitcoin alışverişi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Riskli bir kuruluştur

Para ile ilgisi var bir şey riskli kuruluştur. Sadece senin bitcoins başka bir gün ticaret için korunur böylece nasıl hareketleri hakkında gitmek zeki olmak gerekir. Standart Güvenlik, senin laptop ile ilgili ikamet korumak. Güvenli belgili tanımlık parola korumak ve invaziv uygulamadan koruyun.

Ayrıca, pazar yeri çok uçucu olabileceğini unutma ve bazı bilgi ya da güvenilir ipuçları yoksa, fiyat etiketi değişiklikler üzerinde oynarken kaçınarak. Yatırım hakkında akıllı, açgözlü olmak değil ve seni bütün bitcoins (ve belki de diğer para birimleri) bazı kumar aldığın düşürmeyecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın