Dünyada 5 en etkili araç

İçinde bulunduğumuz mevcut dünya, çağdaş araçlar ve araçlarla dolu. Dünyanın dört bir yanındaki erkekler ve kadınlar, bilimin şu anki günlerini ve günlük yaşamda kullanımları severler. Bu günlerde aletlere tamamen güvenen bir makineye sahip olmaktan çok uzun bir yol kat ettik. Bu yüzden büyük bir anlaşma, onlardan yoksun bir gün geçirmek gerçekten zor. Günümüzde bu aletlere sahip olmadan hayat esas olarak basit görünmüyor çünkü insanlık için noktaları daha az karmaşık ve daha hızlı hale getiriyor. Burada, bu yazıda, çok sayıda uygulayıcı tarafından uygulanan ve sevilen ve gezegenin etrafındaki en güvenilir canavarlar olan dünyanın en etkili 5 aracını derledik.
1.Gece gezegeninde en iyi akıllı telefon – Samsung Galaxy S8: Şüphesiz, gezegendeki en iyi akıllı telefon şu anda mükemmel özellikleri, hızlı performansı, harika gösterisi ve kristal netliğinde ses çıkışı ile Samsung Galaxy S8. Akıllı telefon, fiziğin% 84’lük bir en boy oranına sahip bir Infinity gösterisini çalıştırır ve kesme kenarlarını gösterir. Samsung Galaxy S8 en son Android sürümüyle çalışır ve performansını artırmak için Snapdragon 835 Chipset, Octa-core işlemci ve 4 GB RAM ile birlikte 256 GB’a kadar genişletilebilen 64 GB dahili bellek ile desteklenir.
iki. Dünyanın en büyük tableti – iPad Pro ten.five: Apple, özelliği olarak isimlendirilebilen gösterilebilir performansa sahip bir marka. iPad Pro 10.5, 2224 & times1668 gibi şaşırtıcı bir çözünürlüğe sahip on inçlik bir Ekrana sahip olan düğmesinin altında piyasaya sürülen bir güzelliğidir. Apple, iPad’in bu sürümünün özelliklerini, şov, CPU işlevselliği ve 4K video çekimi açısından kesinlikle denedi ve geliştirdi. Tartışmasız bir şekilde, şu anda gezegendeki ideal bir iPad’dir, şu anda müşteriler için yüksek performans ve daha büyük bir ekran.
3. Gezegendeki en büyük kulaklık – Sony MDR-1000X: Sony, müşterilerinin uzmanlığını zenginleştiren daha yüksek kaliteli ürünler üretmekle tanınıyor. ,4 27,480 civarında fiyatlandırılan MDR-100X, en rahat tasarıma, ANC teknolojilerine, Bluetooth bağlantısına ve kristal netliğinde yüksek kaliteye sahip şık bir kulaklık parçasıdır. Bu kulaklık, ağır özellikleri ve büyüleyici tasarımı ve stili sayesinde ana kulaklık listesine bir kesim yapma eğilimindedir, bu sadece rahat değil, aynı zamanda kişiliğinizin serinliğine de katkıda bulunur.
Four.Greatest Smartwatch-Apple Watch serisi 2: Apple’ın evinden bir diğer önemli ürün bu seri iki adet Smartwatch, dahili GPS, su geçirmezlik ve saat 3 işletim sistemi. Saat, ₹ 31.000 civarında fiyatlandırılıyor ve internette kolayca bulunabiliyor. Zorlayıcı nitelikteki paketler, kılavuzluk için su ve GPS teknolojisinde 50 metreye kadar direnç ile seri düzeltmeler, seri 1’in geliştirilmesi ve yükseltilmesi ve seri iki saati içerir.
5. En iyi Laptop-HP Spectre 13: Dünya & rsquos en iyi Laptop sadece bir modelde birleştirilen özelliklerin bolluğu nedeniyle HP Specter 13 olarak kabul edilir. Dokunsal bir klavye ve çok şık bir tarza sahip olan dizüstü bilgisayar, tamamen lüks gibi gözüküyor. Intel çekirdek serisi İşlemci tarafından desteklenen, MacBook ve diğer üst dizüstü bilgisayarlar ile, Appears, stil ve Computing kapasitesi açısından rekabeti kazanıyor. Kalabalığın öne çıkmasını sağlayan üç adet USB-C portu bulunuyor ve gelecek olandan itibaren Laptop olarak adlandırılabiliyor. Güvenebileceğin kesinlikle güvenilir biridir.