Çaresizlikten Önce “Bilmeniz Gereken” 7 Önemli Nokta, Mağduriyete Yol Açıyor

Umutsuz olaylarla çaresiz erkekler ve kadınlar çaresiz şeyler yaparlar! Ekonomimizin durgunluğu ve mevcut durumu, daha önceki birkaç programın yeniden ortaya çıkmasını ve yeni, savurgan dolandırıcılığın yaratılmasını gördü. Ne yazık ki, günümüzde çok sayıda insanın, özellikle de mali sıkıntı yaşayanların, kurtarmaya geldikleri ve çaresiz ikilemlerini çözdükleri dolandırıcılar ve dolandırıcılar tarafından nasıl asıl hedef haline geldiklerini ortaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda, yalnızlıktan, acı çekmekten ve arkadaşlıktan muzdarip olanlara, gerçekten de kendilerinden ya da hayatlarından yoksun olan her şeye muhtaç olan, kendilerine karşı duydukları azınlıktan muzdarip faillerle karşılaşıyoruz. Mağdurlar, riskli olsalar bile, mümkün olan her türlü umudu gösterme eğilimindedirler.
Sıklıkla, “bilmediği” kişilere av veren insanlar hakkında ve “sıçramaya başlamadan önce soruşturma yapmaktan çekinmediklerinin” haberlerini okuyor veya duyuyoruz. Bilinmeyen, savunmasızlığa, köleliğe, esarete ve kalelere yol açar. Zayıf, eğitimsiz, zayıf ve aç olanları avlayan yırtıcı hayvanlar, hiçbir zaman “know-how” ı iyi bir savunmaya sahip değilseniz, sizi hayatta tutacaktır. Birisi sizi bağırsak hissinin beklemenizi söylediğine dair aceleci bir seçim yapmaya zorlarsa, o zaman hepiniz daha sonra pişman olacağınız bir senaryoya sıçramaktan “hayır” deyin. Ruhundan bir uyarı. Düşüncenizi karıştırmak ve sislemek için çok sayıda endişe tekniği kullanın. Doğru olması da iyi geliyorsa, neredeyse kesinlikle öyle.
Con-artistler ayrıca doğal afetler sırasında insanlardan yararlanır. Görevlerini tamamıyla meşru görüyorlar ve şu anda kurban olan samimi, zorlu işleyen milletleri kopartıyorlar. Bu sahtekarlar, yasal olarak ve yasal olarak faaliyet gösteren gerçek iyi niyete dayanan şirketleri güvenip korumak için bizi zorluyor.
Mağduriyet genellikle yasa koyuculardan kaynaklanmaz. Müşteri borcu son derece yüksek ve ana suçlular kredi kartıdır. Birçok orijinal şirketin (örn. Kredi kartı işletmeleri) sözleşmelerinde listelenen iyi baskılar, genellikle incelemek için hiç uğraşmadığımız karmaşık jargonları içerebilir, çünkü veriler anlaşılmaz ve bir büyüteç kullanımını gerektiren bir yazı tipi boyutundadır! Şimdi, birçok alıcı aşırı harcamalar ve aşırı fiyat artışları nedeniyle kelimenin tam anlamıyla bir borç denizinde boğuluyor. Adil görünüyor mu? Hayır. Yasal mı? Evet öyle. Bu, sonunda insanların fiziksel sağlık, zihinsel stres ve istikrar, evlilik, ev, iş ve sahip olabileceğiniz her türlü anlamlı ortaklık üzerinde bir etkiye sahiptir.
Burada siber uzayda dolanan dolandırıcılığın bir avuç dolusu ve sızdırabileceği diğer herhangi bir iletişim kaynağı aracılığıyla:
& boğa ID Hırsızlığı: Kimliklerinizi tehlikeye atabilecek çok sayıda özel özel durumdan vazgeçmenizi gerektiren doğru sorunlara hizmet eden hizmetlere dikkat edin.
& boğa Kıdemli vatandaşları hedefleme
& boğa Piyango Dolandırıcılar
& boğa Zincir harfleri ve piramit dolandırıcılığı: Zengin hızlı şemalara dikkat edin. Birçok kişi bu aldatmacaları bir mil uzakta görebildiklerini düşünürlerse de, oldukça azı oldukça karmaşık hale geliyor ve çok açık bir şekilde tespit edilmiyor.
& bull İş bulma dolandırıcılığı (Herhangi bir uzmanlık gerektirmeden binlerce dolar harcayacağınızı garanti eden ikamet fırsatlarından bazılarını araştırın).
& boğa Web dolandırıcılığı
& boğa Bankacılık dolandırıcılığı (çevrimiçi ve çevrimdışı)
& boğa nakit aklama kapak-up
& boğa Cep telefonu dolandırıcılığı
& boğa Yatırım dolandırıcılığı
& boğa Sağlık / İlaç dolandırıcılığı
& boğa Charity Dolandırıcılar
& bull Arkadaşlık Dolandırıcılar
Burada, müşteri hizmetleri konusunda umutsuz durumlarda “bilmeniz gereken” 7 önemli nokta var:
1. Çalışmak için zaman ayırın. Gerekirse veya diğer müşteri savunma grupları varsa Büyük Organizasyon Bürosu ile kontrol edin. Şüpheli suç uygulamalarının birçoğu, önceki mağdurların şikayeti bulunmadığı gerekçesiyle çalışmaya devam etmektedir. Bunu yapmak için sürekli bir avukatın olması gerekmez.
2. Eyaletinizdeki Başsavcıya şikayette bulunmak için haklarınızı kullanın. Başsavcılığınızın internet sitesine giderseniz, kendinizi tüketici sahtekarlığı, müşteri koruma ve mağdurun hizmetlerinden korumak için bazı müthiş detayları ortaya çıkaracaksınız.
3. Sizi, “Şimdi veya hiçbir koşulda yok” düşüncesine inandırmak için aceleci bir finansal seçim yapmak için baskı yapmaya çalışan tekniklerden uzak durun!
4. Karşılıklı gerçek bir alacaklı ile ödeme düzenlemeleri ayarlamadığınız sürece, kişisel bilgileri ve gerçekleri, sosyal güvenlik numaralarını, kredi kartını veya hesap bilgilerini kontrol etmeyin.
beş. Hiçbir koşul altında, şifreleriniz ihlal edildiğinden, şifrelerinizi veya bireysel kimlik numaralarınızı, doğrulamak için sizi arayan veya e-posta ile gönderen hiçbir kişiye vermeyin. Kayıtlarınızı, sizden istedikleri gerçekleri aldıkları kadar çabuk tehlikeye atmaya hazır olanlardır.
6. Kredi raporunuzun tamamen ücretsiz bir yıllık kopyasını edinin.
7. Bankanızı ve kredi kartı ekstrelerini sık sık kontrol edin.
Dostlar büyük para kazanmaya çalışıyorlar, hatta istedikleri zaman ve istedikleri zaman. Şimdi her zamankinden daha fazla, dolandırıcılar ve dolandırıcıların taşkınlarının geniş açık olduğunun bilincinde olmalıyız. Muhtemelen bu hücrelerin hepsini silemeyiz, ancak uluslararası operasyonlarında mutlaka bir diş çekebiliriz. Mağduriyetten uzak durmaya çalışırken, yanmazlık bir seçenek değildir. Genellikle bir tür kurban olmayı bırakamazsınız, ama bağırsaklarınızda bir endişe duygusu uyandıran bu nokta ve koşullar için, fantastik ole geniş anlamını kullanın ve ondan uzaklaşın. Yaptığına sevineceksin.