Canlı Akış Televizyonu için En Çok Tercih Edilen 8 Çözüm

Streaming Tv artık yok sayılabilir. Yavaş yavaş ama kesinlikle kablo ve uydu Televizyon abonelikleri sadece akışa göre değiştiriliyor. Televizyon şovları arasında bu kadar önemli bir seçim olduğundan, gereksinimlerinize uygun bir hizmeti bulmak daha fazla ve daha stresli hale geliyor. Bu yazıda, ABD’de sağlandığı anda dokuz popüler akış çözümlerinin bir listesini derledik.
8) Amazon Prime VideoBu hizmetle, popüler gişe rekorları kıran filmleri ve televizyon şovlarını bir fare tıklamasıyla satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Platform reklamsız. Bir abonelik gereklidir ve üçüncü taraf materyallere de erişmenizi sağlar. İstenen abonelik uzunluğuna bağlı olarak farklı maliyet planları mevcuttur. Eğer canlı televizyon izlemek istiyorsanız, sen & rsquoll bir Amazon Fire Television sopa satın almak zorundasınız.
7) DirecTV NowThis akış hizmeti, ABD’deki en büyük uydu TV sağlayıcısı olan DirecTV tarafından kuruldu. Servis, yaygın olarak HD’de, çeşitli televizyon kanallarına canlı akış erişimi sağlar. Premium içeriğin yayınlanmasını isteyen kullanıcı için daha fazla maliyet uygulanır. Aboneler, yüz bin televizyondan fazla TV kanalına ve 15000’den fazla isteğe bağlı programa erişebilecek. DirecTV Now akışının büyük bir dezavantajı var: fiyat etiketi. DirecTV Now, kullanıcıların istedikleri herhangi bir cihazda içerik materyali izlemelerini sağlayan bir uygulama sunuyor.
6) CBS tarafından geliştirilen Televizyon Programları ve Programlama ile ilgilenen tüm CBS Tüm AccessFor üyeleri, bu hizmetin yoludur. Yerel CBS istasyonunuza, geçmiş ve mevcut Televizyon şovlarının tüm bölümlerine canlı akış erişimi sağlayabilirsiniz. Bazı özel, orijinal programlama da orada olabilir. CBS’nin abonelik programı, yayın yapan Tv pazarında en az pahalıya mal oldu. Eğer bir yıldız trek hayranı iseniz, şüphesiz tüm bölümlere sınırsız erişim sundukları için CBS All Access’den memnun kalacaksınız.
5) HBO NowHBO Artık abonelere aboneleri barındıran HBO bağlantılı bir programlama kütüphanesine erişim olanağı sağlayan bir yayın hizmetidir. Televizyon kanallarına kendilerine erişim izni yoktur. Bir abone iseniz, prömiyer primleri de izlenebilir. HBO’da en tanınmış programlardan sadece bir tanesi Game of Thrones.
Dört) Sling TVSling TV on-line% 100 akış izlenecek ve ldquotraditional & rdquo Televizyon kanalları sağlar. Kişisel isteklerinize göre kişisel paketinizi seçebilirsiniz. Sling Tv, hoşunuza giden herhangi bir cihazda kanalların bulunmasını sağlayan iyi, kullanıcı dostu bir uygulamaya sahiptir. Sling Television, ABD’deki ikinci en büyük uydu Tv sağlayıcısı olan Dish Network iletişimine ait.
Üç) PlayStation VuePlayStation Vue, yüksek fiyatlı donanımlara ihtiyaç duymadan TV kanallarını yayınlamaktan oluşur. En pahalı canlı televizyon çözümlerinden biri olan & rsquos ise, yıllık sözleşmeler veya gizli ücretler olmaması nedeniyle insanlar bu hizmeti beğenir. PlayStation Vue, premium kanalları, bir bulut DVR servisi ve büyük ölçüde ekstra sağlar. Kanallar, haberler, spor, yerel filmler, filmler vb. Gibi pek çok kategoride sunulur. PlayStation Vue, Sony Entertainment’a aittir ve yalnızca ABD’de erişilebilir durumdadır.
2) HuluHulu, ikamet TV ve isteğe bağlı akış sağlayan bir çok sevilen, ama çok uygun fiyatlı bir akış hizmeti. İçerik, reklamlarla veya reklamsız olarak yayınlanabilir (abonelik programına bağlı olarak). İsteğe bağlı başlıklar arasında gişe rekorları kıran filmleri ve premium Televizyon bölümlerini bulacaksınız. Her abonelikle bir bulut DVR’a erişim sağlanır. Hulu kütüphanesi, ödeme yapabileceğiniz ve ödeme yapan tüm müşteriler için erişebileceğiniz binlerce büyüleyici başlığı ele geçirir.
1) NetflixWho hash & rsquot Netflix’i duydu mu? Canlı akış sunmuyorlar ancak, gelecekte bunu yapabilirler. Netflix, dünya çapında sevilen kişisel şovlarını ve filmlerini sergileme eğilimindedir. Netflix’te yayınlanan tüm içerik materyalleri HD’de. Bireysel bölümleri izleyicinin istediği herhangi bir cihaza indirmek mümkün. Netflix, bu hizmetin dünya çapında bu kadar yaygın olmasının ana sebebi olduğuna inandığımız oldukça makul fiyatlı.