Büyük bilgisayar programı!

Büyük bilgisayar programı!

Bir programı planlamak için gittiğinde ya da ne zaman sen almak için tahmin almak tapıyorum yok? Hatırladığım kadarıyla olduğunu hiçbir şekilde biz hiç bir akşam dışarı yakın arkadaşlarımla bir yüksek okul olarak takip teşvik çocuk olduğunu bir sürü, bir sürü hafta sonu önce. Benim yatak midmorning bazı uzanıyor ve iyi bir tidy ile günde başlamak! Gerçekten… Yıkanmak ve muhtemelen Öğün atlamak o kadar acele olması. Yani burada bir tembel Cumartesi, benim arkadaşları ile bağlantı üzerinde olduğum en çok benim Cumartesi günkü bağcıklı başlayalım hazır.

Randevu noktasına gelen ve zaten birkaç çocuklar çevreleyen rahatlatıcı olmuştu bizim eski dostlar araçlarında krallar gibi. Burada ben düşünüyorum, “sonuçta, biz olabilir gibi görünür bir dönüştürme için ilgisi var”, ama küçük ben hiç de ne olduğunu fark o kadar da ahım! Bu yüzden öğleden sonra gece yol verdi ve amaç sorular giderek çok daha kronik oldu gibi farkındayım, ama başka bir israf rüya geceydi.

Ne olursa olsun belirli bir ‘meshettiler’ benim dikkat açmak ve “çok dostum, mo(tive) bu akşam ne var?” sor, ve önemsiz bir keşif balonu küçük öneme sahip olması gibi o bana çözmemize bir sırıtma ile yüzünde de serin sanki bir makul ver vermek yüzler Bal yanıt. O gece eve yürürken sosyal hayatım sorguladı. Sakladığım firma sosyal emelleri ve zaman kaybı kalmadan nedeni bilinmeyen oldu! Onların planları hiç strateji, onlar hiçbir koşul altında herhangi yapmak için rahatsız olması nedeniyle gitti! Geri kalanını yaptı rağmen kalabalık hakkında çocuklara ve embesiller gibi Kaptan Kibirli çevreleyen rağmen serin alma hakkında fantasise. House benimle beraber için gruptan ayrılması ve tercih edilen daire içinde gerçek sarsak bir çift vardı. Yeni, yüksek okul ve üniversite yıllarımı sırasında ekstra üretken arkadaşları oluşturulan olarak onlarla temas kalırdım.

Birkaç joker karakter ek olarak, onları bir sürü bir parti nasıl ya da nasıl daha fazla yönetim kurulu dönüş yok ya da bütün gece bir otomobil park ortasında kibirli bir ağaç gibi davranarak ile harika bir akşam dışarı zorunda biliyordum! Ben hızlı bir şekilde kendimi üzerinden bir gün dışarı planlanan ve tamamlanmış gördüm arkadaşları ile ağ keşfetti. Bunlar küçük fark etmedi mümkün kuruluş ortakları yakın gelecek için olurdu.

Daha yüksek kolejde çok daha fazla bir şey, özellikle yemek yemek saatleri hatırlıyor musun! Sadece balık ve patates kızartması, çok daha sofistike “gurme” yemekler için hizmet den dönüştürülmüş yemek salonu Sainsbury reklam yapan o alev saçlı herif sayesinde.

Benim gözde tüm makarna king, ton balıklı salata/biftek baget soğuk gıdalar bölüm ve tuhaf sosisli sandviç tamam burada ve orada Elbette vardı. Bir diğer neden için soğuk gıdalar bölümüne sevdim. Hiç biri yok için ilk ve kesinlikle son sıcak yemek Bayan.

Ne yazık ki, genellikle Bunlar süper lezzetli alışveriş için geldi zaman rota doğurur öngörülemeyen bir çalışanlar vardı. Ve bu yüzden her ne zaman ben bir küçük hissettim karnım zil çalıyor için bir baget, bil bakalım ne oldu? Asla herhangi bir zamanda oradaydı! Ve sanırım ben suçlayamazsın, bu çok kötü şans üstünde sadece ona alternatif olarak genellikle bir kaba yerleşmek gerekir çünkü, Shrek ve eşek basmış dişi taklitçi kaynatın. Evet, kesinlikle klişeleşmiş akşam yemeği Bayan deri cilt ve kıllı yüz benler ile tamamlandı. Ben uzun bir gizli saç folikülü ya da iki benim baget üzerinde ekstra bir tek durum daha derinliklerinde gizlenmiş bulundu. Ne zaman bile küçük bir solucan yer alan!

Uygun şekilde benim omurga aşağı titreten ile her zaman bu konuda inanıyordu sallayarak günlerce uyuyamadım. Bir belgesel hatada grafik gösterimi görmek ve senden düşündüğünüz gibi!

Benim fonlar için protesto etti her seferinde geri ve daha sonra bazı ben hallederim. Ama çok haline geldi ve o iyi iyi bir almak yeterli değildi kel yaratmak, 1 gün aklıma bir plan geldi kadar!

Bu hijyen ihlalleri kalıcı olduğuna göre bu “kabahatleri” içine “suç şarj” nihai kanıtı kadar inşa! Başkan için bu olayların açıkça sabotaj bildirdi. Ben hiçbir koşul altında günü göreceğim ama nihayet got-den kurtarmak o yaşlı büyücü ve onun yokluğunda yerde çalışıyor kim olmalı? Bu, bir rüya gerçek düzenlenmesi sayesinde tüm öyleydi uygundur!

Bu gün gibi “yetiştirilen ups”, pratik olarak ekstra düzenleme daha verimli bir şey yoktur. Hazırlanıyor her küçük şey istediğimiz hayati önündeki sözcüğü gibi görünüyor. Geleceğin bir strateji organize bir seyahat planlıyorsanız bir ev, düzenleme, düzenleme. Ve işbirliği evrende bir iş girişim planı iş merkezi sinir sistemi. Planlanan gelişmeler sayesinde, şu anda bize organizasyon sahipleri, büyük ve küçük hem dikkat çekici teknolojiler yardımıyla planlamak için fırsat için ayrıcalıklı vardır. Omuzlarınızı kilo alma ve kafandaki Saç Bakımı! Teknolojileri yapılmış ve acil durum ve Pazar veya tam çok önemli Eğer göre farklı şirketler yardımcı olmak planlanmış.

Ben düzenleme veya düzenleme değil nasıl hayata zararlı görünümü üzerinde kısa bir göstermiştir. Akıllıca yaşam planı çok önemlidir. Ve şirket normalde ne yüksek yaşayacaksın yaşam kalitesini belirler. Günümüzde iş kurumsal planlarınızı başlayan düşünün tek benim tavsiyem!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın