bu günlerde gezegendeki en iyi beş araç

İçinde bulunduğumuz mevcut dünya, modern araçlar ve araçlarla dolu. Gezegenin tüm bireyleri, bu bilim armağanını kutlarlar ve günlük yaşamda kullanırlar. Günümüzde gadget’lara tamamen güvenmek için kullanışlı bir makineye sahip olmaktan çok uzun bir yol kat ettik. Bu sayede onlar olmadan bir gün geçirmek gerçekten zor. Bugün bu aletlerle birlikte yaşam, öncelikle insanlık için çok daha az zor ve hızlı olan öğeler yarattığı için imkansız görünüyor. Burada, bu yazıda, dünyadaki en çok kullanılan en iyi beş becerikli aracı derledik ve bunlar çokluklar tarafından kullanılıyor ve seviliyor ve dünyadaki en güvenilenler.
Dünyadaki 1.Finest Smartphone Samsung Galaxy S8: Şüphesiz, dünyanın en iyi akıllı telefon modeli, mükemmel özellikleri, hızlı verimliliği, inanılmaz gösterisi ve kristal netliğinde ses çıkışı ile Samsung Galaxy S8. Smartphone,% 84 tenör oranına sahip bir Infinity ekrana sahiptir ve kenarları keser. Samsung Galaxy S8, en yeni Android sürümüyle çalışır ve performansını artırır. Snapdragon 835 Chipset, Octa-core işlemci ve 64 GB dahili bellek ile birlikte 4 GB RAM ve 256 GB’a kadar genişletilebilir.
2. Gezegendeki en iyi Tablet – iPad Pro ten.5: Apple, özelliği olarak isimlendirilebilen üretkenliğe sahip markadır. iPad Pro ten.five 2224 & times1668 inanılmaz bir çözünürlük ile bir 10.five inç Ekran öznitelik kendi afişinin altında ortaya çıktı bir güzellik. Apple, iPad’in bu sürümünün özelliklerini ekran, CPU performansı ve 4K video çekimi açısından kesinlikle denedi ve geliştirdi. Tartışmasız bir şekilde, dünyanın en iyi iPad’i, müşterilerin yüksek performans göstermesi ve daha geniş ekranlar sunması.
3. Dünyadaki en etkili kulaklık – Sony MDR-1000X: Sony, müşterilerinin karşılaşmasını zenginleştiren yüksek kaliteli çözümler üretmesiyle tanınıyor. ,4 27,480 civarında fiyatlandırılan MDR-100X, en rahat stili, ANC teknolojileri, Bluetooth bağlantısı ve kristal netliğinde sesi mükemmel olan şık bir kulaklık parçasıdır. Bu kulaklık, ağır seçenekleri ve büyüleyici stili sayesinde en üst düzeydeki kulaklık listesine bir kesim yapar, bu da sadece rahat değil, aynı zamanda karakterinizin serinliğine de katkıda bulunur.
four.Ideal SmartWatch- Apple Watch serisi iki: Apple’ın evinden farklı bir en iyi çözüm, bu seri iki adet Smartwatch, dahili GPS, su geçirmezlik ve saat OS 3’dür. Saat, 31.000 civarında fiyatlandırılır ve çevrimiçi olarak kullanılabilir. Zorlayıcı nitelikteki paketler arasında, hata düzeltmeleri, seri 1’in iyileştirilmesi ve yükseltilmesi, kılavuzluk için su ve GPS teknolojilerinde 50 metreye kadar direnç ile seri iki saat yer alıyor.
5. En iyi Laptop-HP Spectre 13: Dünya & rsquos ideal Laptop, sadece tek bir modelde bir araya getirilmiş çok sayıda olanaktan dolayı HP Spectre 13 olarak kabul edilir. Dokunsal klavye ve inanılmaz şık tasarımıyla, dizüstü bilgisayar tamamen lüks gibi görünür. Intel çekirdek serisi İşlemci tarafından desteklenen, MacBook ve diğer önde gelen dizüstü bilgisayarlar ile rakiplerini Appears, tasarım ve Computing kapasitesi açısından kazanıyor. 3 USB-C portu ile kalabalığın dikkatini çekiyor ve gelecek dönemden itibaren Laptop olarak da biliniyor. Kuşkusuz, güvenebileceğiniz bir güvendir.