bu günlerde dünyanın en iyi beş aracı

İçinde bulunduğumuz dünya günümüz modern alet ve araçlarla dolu. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, bu bilim armağanlarını ve günlük yaşamda kullanımları severler. Günümüzde aletlere tamamen bağlı olmayan kullanışlı bir makineye ulaşmanın çok uzağında bir yol kat ettik, böylece bir gün geçirmeden ciddi bir şekilde zorlanmayacak kadar. Bugün bu araçların dışına çıkıldığında hayat, imkansız görünüyor çünkü insanlık için inanılmaz derecede daha kolay ve daha hızlı bir şekilde öğeler yarattı. Burada, bu yazıda, dünyanın en çok kullanılan 5 parçasını derledik ve çokluklar tarafından kullanılan ve sevilen gezegen hakkında en güvenilir olanlardır.
Dünya gezegeninde 1.Ideal Smartphone Samsung Galaxy S8: Şüphesiz, gezegendeki en iyi akıllı telefon şu anda parlak fonksiyonları, hızlı genel performansı, inanılmaz ekranı ve kristal netliğinde ses çıkışı ile Samsung Galaxy S8. Smartphone, bir Infinity gösterisini fiziğin yüzde 84’lük bir en boy oranına dayandırır ve kesme kenarlarını açığa çıkarır. Samsung Galaxy S8 en son Android sürümünde çalışır ve onun işlevselliğini artırmak için Snapdragon 835 Chipset, Octa-core işlemci ve 64 GB dahili bellek ile birlikte 256 GB’a kadar genişletilebilen dört GB RAM desteklidir.
2. Gezegendeki en iyi Tablet – iPad Pro 10.5: Apple, özelliği olarak isimlendirilebilen gösterilebilir performansa sahip markadır. iPad Pro 10.five 2224 & times1668 şaşırtıcı bir çözünürlüğe sahip bir 10.5 inç Ekran yetenekleri kendi afişinin altında bir güzellik ortaya çıktı. Apple, iPad’in bu sürümünün özelliklerini, gösteri, CPU verimliliği ve 4K video çekimi açısından kesinlikle denedi ve geliştirdi. Irrefutably, dünyanın daha iyi bir işlevselliği ve kullanıcıların oynayabileceği daha büyük bir ekran ile uygun olan ideal iPad’idir.
3. Dünyadaki en iyi kulaklık – Sony MDR-1000X: Sony, müşterilerinin karşılaşmasını zenginleştiren üst düzey ürünler üretiyor. ,4 27,480 civarında fiyatlandırılan MDR-100X, en rahat tasarım ve stil, ANC teknolojisi, Bluetooth bağlantısı ve kristal netliğinde ses kalitesi ile şık bir kulaklık parçasıdır. Bu kulaklık, ağır kabiliyetleri ve büyüleyici tasarımı ve stili sayesinde lider kulaklık listesine bir indirgeme yapar; bu sadece rahat değil, aynı zamanda kişiliğinizin serinliğine de katkıda bulunur.
four.Best Smartwatch – Apple Watch serisinin iki: Apple’ın konutundan bir üst sıradaki ürün, bu seri, dahili GPS, su direnci ve üç saatli işletim sistemi olan Smartwatch. Saat, ₹ 31.000 civarında fiyatlandırılır ve çevrimiçi olarak sunulur. Zorlayıcı nitelikler paketi, kılavuzluk için su ve GPS teknolojisinde 50 metreye kadar direnç ile seri düzeltmeler, seri 1 ve seri 2 saatlerin iyileştirilmesi ve yükseltilmesini içerir.
5. En iyi Laptop-HP Spectre 13: Dünyanın en iyisi ve en iyi laptop, sadece 1 modelde bir araya getirilen çok sayıda özellikten dolayı HP Spectre 13 olarak kabul ediliyor. Dokunsal bir klavye ve oldukça şık bir tarza sahip dizüstü bilgisayar tamamen lüks gibi gözüküyor. Intel çekirdek serisi İşlemci tarafından desteklenen, MacBook ve diğer en iyi dizüstü bilgisayarlar ile Compoks, style ve Computing kapasitesi açısından rekabeti kazanıyor. 3 USB-C portunu öne çıkarıyor, bu da onu kalabalığın ötesine taşıyor ve gelecek olandan itibaren Laptop olarak anılabilir. Güvenebileceğin kesinlikle birincidir.