bu günlerde dünyada beş ideal araç

İçinde bulunduğumuz mevcut gezegen, modern alet ve araçlarla dolu. Gezegenin her yerinde insanlar bugün bu bilim armağanını kutlarlar ve her gün hayatta kullanırlar. Bu günlerde hiçbir şey yapmadan makinelere tamamen güvenmek için çok fazla yol kat ettik. Bu yüzden çok uzun bir zaman harcayan bir gün harcamak gerçekten zor. Şimdi bu araçların dışında, yaşam, insanlık için gerçekten çok daha kolay ve daha hızlı faktörler ürettiği gerçeğinden dolayı imkansız görünüyor. Burada, bu kısa makalede, dünyadaki en iyi 5 en iyi gadget’ı derledik, bunlar çoktanlar tarafından kullanılıyor ve seviliyor ve dünyadaki en güvenilirler.
Dünyadaki en iyi akıllı telefon olan Samsung Galaxy S8: Şüphesiz dünyanın en iyi akıllı telefonu, parlak özellikleri, hızlı işlevselliği, harika gösterisi ve kristal netliğinde ses çıkışı ile Samsung Galaxy S8 modeline sahip. Akıllı telefon, fiziğin yüzde 84’lük bir en boy oranına sahip bir Infinity gösterisine sahiptir ve kenarları keser. Samsung Galaxy S8, en güncel Android sürümüyle çalışır ve performansını artırmak için Snapdragon 835 Chipset, Octa-core işlemci ve 64 GB dahili bellek ile birlikte 4 GB RAM ve 256 GB’a kadar genişletilebilir.
2.Dünyanın en iyi Tableti – iPad Pro ten.five: Apple, özelliği olarak işaretlenmiş, endekslenebilir işlevselliğe sahip markadır. iPad Pro ten.five, 2224 & times1668’lik inanılmaz bir çözünürlüğe sahip 10.5 inçlik Ekranı çalıştıran banner’ının altında bir güzellik ortaya çıkardı. Apple, iPad’in bu sürümünün işlevlerini, gösteri, CPU performansı ve 4K video çekimi açısından kesinlikle denedi ve geliştirdi. Tartışmasız, şu anda dünyanın en iyi iPad’i ve kullanıcıların daha yüksek bir verimlilik ve daha geniş ekran kullanması.
3. Dünyadaki en iyi kulaklık – Sony MDR-1000X: Sony, müşterilerinin pratik deneyimini zenginleştiren yüksek kaliteli ürünler üretmek için tanımlanıyor. ,4 27,480 hakkında fiyatlandırılan MDR-100X, en rahat tasarım ve stil, ANC teknolojileri, Bluetooth bağlantısı ve yüksek netlikte kristal berraklığında sese sahip şık bir kulaklık parçasıdır. Bu kulaklık, ağır öznitelikleri ve büyüleyici tasarımı ve stili sayesinde birinci sınıflar listesine bir kesim yapar, bu da sadece rahat değil, aynı zamanda kişiliğinizin serinliğine de katkıda bulunur.
4.Very en iyi Smartwatch-Apple Watch serisi iki: Yine Apple’ın evinden başka bir üst ürün, dahili GPS, su direnci ve üç saat OS ile bu seri 2 Smartwatch. Saat ₹ 31.000 civarında fiyatlandırıldı ve hatta orada. Zorlayıcı işlev paketi, kılavuzlama için su ve GPS teknolojisinde 50 metreye kadar direnç ile seri düzeltmeler, seri 1 ve seri 2 saatlerin geliştirilmesi ve yükseltilmesini içerir.
En iyi dizüstü bilgisayar – HP Spectre 13: Dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarı, tek bir modelde bir araya getirilen çok sayıda olanaktan dolayı HP Spectre 13 olarak kabul ediliyor. Dokunsal bir klavye ve çok şık bir tasarıma sahip olan dizüstü bilgisayar, tamamen lüks gibi görünür. Intel çekirdek serisi İşlemci tarafından desteklenen, MacBook ve diğer üst düzey dizüstü bilgisayarlar ile rakiplerini Appears, tasarım ve Computing kapasitesi açısından kazanıyor. Kalabalığın arasından öne çıkmaya eğilimli üç USB-C portuyla geliyor ve gelecek dönemden itibaren Laptop olarak da biliniyor. Güvenebileceğin kesinlikle güvenilir biridir.