Boşanma maddi unsurları

Boşanma maddi unsurları

Mali bir boşanma sayısı bölgesinin en büyük etkileri sevdiklerinize. Çalışmalar bu ebeveynler bir sürü elde etmek (özellikle anneler) her iki itme fakirlik vardır veya bir gelir dirsek boşandıktan hemen sonra önemli ölçüde azaltmak. Oldukça iyi gelirleri ile bile gözaltı anne kendilerini mali onlar beklenenden daha büyük bir ölçüde için gergin rastlamak. Küçük bir ekonomik düzenleme size yardımcı olabilir bu sticker şok sakınmak ve ne saymak için üstün bir fikir olsun. Şu İşte bazı faktörler göz önünde bulundurun:

Parasal hazırlanıyor İpucu #1: beklenmeyen maliyeti tahmin:

Yakında bir boşanma sonra eski eşler genellikle kendilerini aksi halde her gün şeyler istiyorsunuz daha çok harcama bulun. Onlar kamera, araçlar, havlu veya mutfak gereçleri gibi verilen öğeler için çekmek için kullanılan tamamen birkaç mütevazı maddelerini değiştirmek zorunda bitirmek. Bu mütevazı alımları paylaşılması için kullanılan öğeleri için toplu olarak büyük bir masraf ekleyebilirsiniz.

Parasal hazırlanıyor İpucu #2: genç yardım endam:

Elde etmek bekliyoruz veya genç yardım ödeme olacak para miktarı hesaplanan mi? Eğer değilse, yapmanız gerekir. Her ne kadar yardım miktarı eyaletten eyalete değişir, bu yazı için kaynak kutusu ile birlikte ücretsiz kaynak linklere tıklayarak çocuk yardım nasıl hesaplanır temel yönergeler bulabilirsiniz.

Genel bir kural olarak, araştırma, Çocuk Yardımı ödemeleri tamamen kişisel bir çocuk yetiştirme masrafları karşılamak değil olduğunu gösterir. Bir Başlarken çocuk destek olmak olur yani için beklemeyin. Gerçekten bir acil durum program yerde genç destek birkaç ay ulaşmıyor durumunda, Ört üstünü de.

Mali düzenleme #three İpucu: kredi puanı dikkate alınarak:

Kredi puanı yakında boşandıktan sonra bir hit sürebilir ulaşılabilir olduğunu. Bu muhtemelen otomobil veya özellik kredi almak daha zor hale getirebilir ve belki de gerçekten yapmalısın, erişim yok kredi faiz fiyatta artırabilir harcama bütçeniz öğesine.

Ekonomik hazırlama #four İpucu: maliyeti artış çekilmelerini beklediğiniz:

Yanlışlıkla çiftler boşanma bir sürü varsayalım onlar boşandıktan sonra yarım ücret hakkına sahip olacaktır. Bu doğru değil. Ne zaman yaşayan hane başına gider genel gidebilir, bu temelde önemli ölçüde bir birey başı olarak, ölçek ekonomisinde artık zevk almak nedenle yükselecektir. Her tek hepiniz ayrı bir ikamet, ayrı yardımcı programları, bir ayrı külot, vb tutmak olacaktır.

Yemek faturalarınızı azalacaktır ama millet çok saymak gibi onlar yarı yarıya, aşağı gidecek değil. Bu bir özel kişi (veya gençler, gerek kalmadan) için tüm sevdiklerinize aksine yemek tüm bu önemli ölçüde daha ucuz değil. Bu yüzden çok yemek geçerli bakkal faturanızda % 75’i olarak olarak işlemek için bekliyorlar.

Şeyler için çok aynı gider otomobil sigortası severim. Fiyatları normal bir kişi başı olarak şimdi ilkeleri iki hane arasında bölme ve sigorta kapsamı sağlayıcıları bir sürü kaynağı evli çiftler için otomatik bir indirim olarak artacaktır. Yani sen sadece mevcut politika ikiye bölebilirsiniz değil. Fiyat aralığı için olacak o kadar bu tür bir eklenmiş maliyet değiştirmek senin ilkelerinde.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın