Benim sitelerinde hangi içeriğin yerleştirmeliyim?

Ne zaman kendi web siteleri inşa gelir çoğu bağlı kuruluşları ve hatta pazarlamacılar kendilerini sormak soru bu. Hepimiz yazarlar olmak için doğar. Ama biz eğitim ve biz uzmanlığımız yazılı olarak oluşturma sınırlayabilir. Sadece üç yıl geçirdikten sonra world wide Web’in içinde pazarlama ve reklam ve en karlı siteler arıyorum, ben tüm altı yetenekleri normal var buldular. Belki de bu kesinlikle olup bağlı kuruluş veya ürün sahibi olarak reklamını yapıyorsunuz ne olursa olsun, internet sitelerinde da işin içine katmalıyız gerekenler olarak bu aşağı notu isteyebilirsiniz.

1. madde değerlendirme

Bu en önemli bir özelliği, web sitelerinizi olmak zorundadır. İnsanlar bugün eleştiriler sadece belli özellikleri alınıyor önce görünür istiyorum.

Esas olarak bunlar sağlayan 1 olduğundan, yüksek kaliteli ve değerli bilgiler ve gerçekler reklamını yapıyorsunuz hakkında sağlayan akıldan çıkarmamak istiyorum. Bir öğe olabilir veya teşebbüs ve onlardan yararlanan gerçek tüketicilerin eğitim en iyi öneriler tercihen üzerine deneyimleri veya olumlu geribildirim olarak 3 ürün olabilir. Ekledi yararları sağlamanın yanı sıra, sen-ebil istemek-olumsuz etkili bir şekilde kişisel alma kararlarını üreten içine okuyucuların eğitmek için oluşur.

Unutmayın, eğer değil cesaret kırıcı veya onları elde etmek için bastırıyor. Böylece daha iyi bir anlayış ve kendileri için tercih için ruh olacaktır sadece onları artılarını ve eksilerini veriyorsun.

iki. Yasal uyarı

Bu da kim satın aldı ve bu öğeleri çalıştı herkes zaten onları elde etmiş istemcileri olarak tam tam aynı faydaları gerçekleştirmek olacak gibi hayati önem taşımaktadır.

Sağlam bir vazgeçme belgesi teklif sadece senin geri ödeme fiyatları minimize destekleyecek ama onları son sonuçlar farklı gelişmiş bir anlayış sağlar ve düz kendi çabaları. Bu world wide web reklam, kilo kaybı ve kendini geliştirme uygulamaları yaygındır.

3. Makaleler

Makaleler ürün referansları farklı bulunmaktadır.

Onlar temel görünüm, sorunları ve istiyor erkek ve kadınların karşı karşıya öğelerinizi onları belirli bir şekilde etkinleştirebilirsiniz neden anahtar neden olur hangi da devam eder. Bunlar özgün makaleler olacak ve onlar gerçekten çok iyi, kullanılmalıdır tarafından onaylanan var web sitelerinizin sadece yakında dizinler için daha fazla arama motoru sıralamalarını sonrası sonra.

Büyük ürün ek olarak en az 5-6 makaleler değerlendirmeleri sağlamanız gerekir.

4. referansları

Potansiyel ürünleriniz gerçekten aldım ve tipik referansları sağlayan standart yerine onları pazarlamacılar yararlanmış gerçek alışveriş tarafından kullanılan ya da başarı sadece onları satın almak için bilmek zorunda.

Bu tür bir metin ve resim veya video, avcılık ve gerçek bir kişi konuşmak için dinleme, umutları güvence verdi gibi hangi önemli ölçüde üstün olacak olabilir.

beş. Kurşun yakalama veya Optin kutusu

Henüz başka bir önemli unsur, web sitenizin bu.

Tüm potansiyel reklamını yapıyorsunuz çözüm sipariş için bağlı bağlantı tıklamak. Hatta belki de daha sonra pişman olabilir bir şey yatırım için basılması sevmiyorum gibi salespage görmek istiyorlar değil.

Bu durumda, adlarını ve e-posta adreslerini OptIn için sağlayarak onları potansiyel bir e posta listesi oluşturmak isteyebilirsiniz. Buna karşılık, onları çok daha fazla tamamen ücretsiz bilgi ve gerçekler izleyen e-posta veya haber bültenleri, raporlar ve bile bir ebook çok daha hemen önce onları bağlı köprünüzün yönlendiren tedarik hakkında tertipleyerek şeklinde sunacağız.

6. bize sayfa ile iletişim kurun

Ürün sahibi olmakla değil, Bu sayfa dahil etmek hala önemlidir.

Onlar kim gerçekten umurunda değil onlar hakkında alternatif olarak doğru belirli bir kişi ile ilgili biliyorum potansiyel izin bu yeni bir pazarlamacı pc ekran ve reklam ve onlara kesinlikle herkes gibi pazarlama arkasına saklanmış. Alternatif olarak, tamamen ücretsiz e-posta adresiniz Gmail veya Hotmail gibi bir etki alanı adı ve e-posta daha uzman gibi görünüyor ki barındırma almak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın