Bazı büyük nedenleri Louis Vuitton çanta çok yaygındır

Bazı büyük nedenleri Louis Vuitton çanta çok yaygındır

Onlar pazar isabet olduğu göz önüne alındığında, hiç Louis Vuitton çanta onların ince işçilik ve unmatchable estetik için aşağıdaki çalışmışlardır. Lüks çanta Bagaj, bavul ve çanta içinden tüm diğerleri değerlendirilecektir uluslararası normal oldular.

Şampanya gibi bordo şarapları, peynirler ve önemli ölçüde artış bu hayat, Louis Vuitton çanta çok sayıda diğer öğeleri Fransa’da başladı. On dokuzuncu yüzyılın başlarında İmparator Fransa, Napoleon III, İmparatoriçe Eugene torba işlemek için bir kişi için avlıyordu.

Louis Vuitton, Bagaj üst sınıf hane için Paketli bir uzman Bagaj işleyicisi keşfetti İmparator adamdı. Vuitton, hava geçirmez ve düz stackable Bagaj icat tarafından çığır açmıştı. Bu başlangıcından Vuitton 1854 yılında onun ilk stil ofisleri kurulması onun iş kurumsal inşa.

1867 ve 1889 yılında Dünya’nın fuarlarına Louis Vuitton ilk bir bronz ve sonra onun çanta mükemmellik tanınması altın madalya kazandı. Ama onun çanta ilk pazar yeri vurmak 1892 kadar değildi. Yakında şirketin sonra ‘s Bagaj satır büyüdü daha büyük ve daha büyük. İnanılmaz başlangıç ve şu anda, bu tasarımcı el çantaları kadar uygun saygı ve bilinen yüksek son yüksek kalite ve el sanatları ile eşanlamlı göz önüne alırsak.

Bugünün gezegene hızlı bir şekilde ileri ve işaretleri sınıf ve lüks haline çevirmek Louis Vuitton çanta var. Bu sektör lideri üreten Louis Vuitton marka çanta için katkıda bulunur. Aslında, çantaları çok verimli Kalpazanlar sanayi sahte ile böylece çanta çok az % 1 satın aldı ve satılan orijinal Louis Vuitton yapılır sel bu coveted.

Bir çaba çabaları kaçak çanta kalkması için Vuitton’ın oğlu Georges LV Monogram Canvas 1896, hangi bir sektörü ilk tanıtıldı. Tuval üzerine çözüm fabrikada markalı tasarımcı etikettir. Sadece orijinal Louis Vuitton Bagaj LV Monogram Canvas vardır. Taklit etmeye belki bunu kopyalamak çalışabilir, ancak eğitimli göz ayrım bilecek!

1888 yılında başlayan, tasarımcı çanta Damier tuval olarak mevcut olmuştur. Her Louis ve Georges marque L. Vuitton deposee, Fransız yol söyleyerek marka L. Vuitton ayılar tasarım üzerinde çalıştı. Bu, Georges olan sembolleri ve grafik etkiledi Monogram Canvas serbest Asya sanat geç Victoria etkisi.

1901 yılında, vapur çanta, daha büyük LV Bagaj ve gövdeleri, gitmek daha küçük bir el çantası kullanılmaya başlandı. 1930 zarif ve zamansız Louis Vuitton çanta neye, giriş hangi başlangıçta bir stil hissi ve bir simge olduğunu gördüm. Daha küçük halefi, Speedy, birlikte neye’nın deri marka LV tasarım ve tarzıyla kandırdın ve sadelik ve pratiklik rağmen lüks aura tutmak tavsiye hallmark suave eğrileri ve Kulplar.

Üst sınıf kadın haber aldı ve bir zorunluluk dönüştürülmüş aslında beş şişe için bir taşıma çantası, şampanya, Louis Vuitton Noe çanta bir fenomen haline geldi el çantası var. Ünlü tasarımcılar Stephen Sprouse ve Marc Jacobs bir limited edition grafiti LV monogram 2001 yılında hangi tasarımcının seçimi yalnızca bir listesi için erişilebilir tanıttı.

Jacobs Takashi Murakami ile otuz üç renk, Monogram Multicolore featuring yeni bir tuval yapmak için çalışıyor, ancak 2003’te grafiti monogram kadar takip ettim. Ve en son moda Takashi Murakami Cherry Blossom desen, 2004 yılında ve 2005, ikisi de Japon animasyon tarafından ilham yeni Monogram Cerises’te desene.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın