Başarı ile Banner Reklam

Başarı ile Banner Reklam

Reklamverenler kendi öğeler arasında internet reklam pazarı için afiş uygulama. Güçlü satış mesajları ve muhtemelen size tıklatın için onlara yol afiş görebilirsiniz. Ama hangi oranı (to) tıklama tarafından araçlarının oluşturmayın afiş. Hangi parametreler banner pazarlama sonuçlarında karar? Hadi rastlamak dışarı.

Boyut ve biçim: afiş gel benzersiz boyut ve çeşitleri. Üstbilgi, altbilgi, kenar çubuğu gibi pozisyonlarda uygulanabilir ve web sayfası içerik malzeme ortada yerleştirilebilir. Öncelikle bu afişler yarım afiş, dikey afiş, gökdelen afiş, kare afiş ve benzeri tam başlık olarak adlandırılır kendi konumuna bağlı. Grafik ve afiş içerik malzeme bağlı olarak, banner, Özel Boyut seçili olmalıdır.

Gösterim: Fotoğraf ve illüstrasyonlar kurumsal afiş göz çekici olun. Güzel göz haşhaş grafikler kullanıyorsanız bile statik afiş dikkat çekmek. Grafik tema tanıtıyoruz, web sitenizin taşımak zorunda. Animasyon, afiş kullanıyorsanız grafik çeşitli kullanır ve çok daha fazla metne uygun şekilde.

Metin içeriği: İkna edici anahtar kelimeler ve ifadelerin kullanmak gibi ‘ücretsiz’, ‘oyun’, ‘ödüller’, ‘burayı tıklayın’ ve benzeri. çok daha fazla afiş hits olun. Bazı sağlam olsun eylem afiş reklamlar ile temasta olması gerek. Tıpkı ‘Acele et!’, ‘Tıklayın ‘sınırlı süre için geçerli teklif’, şimdi!’, ‘kayıt’ ifadeler kullanıcılar güçlü arama-için-eylem için sürücü. Afiş başlığında gerçekten bir yumruk olmalıdır. Bu basit bir soru veya hızlı akılda kalıcı tümce olmak. Ne zaman iyi bir şey o reklamı gizlidir kullanıcı düşünüyor, banner tıklanma.

Renk: Renk afiş sonuçlarında başarılı bir yönü çalış. Canlı renk efektleri zahmetsizce gözleri göz yakalamak. Yazı tipi ve illüstrasyon ön plan rengini de arka plan rengi ile kontrast lazım. Renk gerçekten tazelik, yaratıcılık, reklamınızdaki getirmelisin. Belgili tanımlık bayrak rengini de için oluşturulduğu niş üzerinde durulacaktır.

Yazı tipi: banner reklamları için kullandığınız hangi yazı tiplerinin kullanıldığını olursa olsun, onlar açıkça ziyaretçiler tarafından okunabilir olmalıdır. Bazı iyi yazı örnekleri Arial, Tahoma, Trebuchet, Verdana ve resmi olmayan bazı yazı tipleri vardır Comic Sans MS, Hanzel, Enview, vs. Yazı tipi boyutu için birincil başlığı büyük olmalıdır. Alt başlık gerçekten küçük ama net olarak görünüyor yazı tipi içermelidir. Kullanım kalın, italik veya altı çizili metin metin reklamlarda önemine bağlı olarak biçimlendirme.

Çözüm ve logolar: senin gerçekten devrimci bir çözümdür ve arzu edilen afiş kompakt bir görüntüsünü nokta olabilir. Ayrıca logoları marka tanımak için Konuklar yararlanabilir.

Tekrarlanan maruz kalma: aynı afiş reklam tekrarlanan bir süre gösterildiğinde, ziyaretçinin bellek marka hakkında çağrılır. Tek bir marka’i 1 maruz olabilir. Ama tekrar tekrar gösterildiğinde ziyaretçi belki de doğum afiş reklam tıklayabilir. Afiş gösteri nokta daha çok daha fazla tıklama tarafından araçların fiyatları üretecek ise.

Eğer düzgün bu yukarıdaki parametreler ile uyumlu, afiş reklam hemen ilgi odağı ek tıklama tarafından yolu fiyat için iş kuruluş getiren başarı çekecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın