Arabam senin kamyonet yıkama bir banyo fikirleri gerektirir

Arabam senin kamyonet yıkama bir banyo fikirleri gerektirir

Biz ne kadar çok yönlü pikap kamyonlar gibi gerçekten vardır. O uzun bir sürücü karayolu üzerinde olup, bizim kamyonet her gün kötüye yolunuzu derin ormana bir toprak yol üzerinde üzerinden işleyişi veya çamurlu arazi geçme gidin. Sahipleri için uygun yıkama ve onların kamyonet korumak öğrenmek için çok önemlidir. Hemen tamamen ücretsiz ve parlak toz caddede sürüş için gerçekleştiğinde görünmesini istediğiniz değil, boya ve kamyon kendisi yaptığınız yatırımı koruma hakkında her şey.

Bunda hiç üzerinde araç başarılı ayrıntılı el yıkama işi gibi. Endüstriyel otomobil yıkama tuz kapalı da hortum almak ve böylece boya işinde yiyip o yol tuzu icar daha bir daha iyi bir seçenek, o zaman senin yolunda, Sünger lanetlemek soğuk olduğunda kışın almak için mükemmeldir , ve o-ecek.

Ne kadar kirli veya tozlu ne olursa olsun senin tırın mı, çok önce alt yol aşağı, ıslak. Yıkarken su bol miktarda ile çalışma doğru temizlik ve durulama sağlamak ve kadar kuru ve noktalar bırakmak için herhangi bir sabun kalıntı bırakarak sakınmak için tavsiye edilir. Bu noktada kamyon’ın boyalı yüzeye zarar verecek küçük çizikler neden olabilir gibi basınç contalar üzerinde dış boyalı veya çok yüksek stres, hortum dan kullanmayın. Genellikle kamyona den büyük işe başlamak ve bir zaman bir bölümü taşıma dibine gerçekleştirin.

Sadece alt art arda temizlemek zorunda kalmadan su tasarrufu yapmak, yıkama dan Binbaşı drenaj su götürecek ve yumuşatır ve kir silsin veya bu çamur için başlamak için sabun lastikleri bile hemen önce truc alt bölümünde temizlik ulaşmak sıkıştı k.

Sıcak bir orta günde kamyon yıkama veya motor ve araba değil tamamen soğutmalı rağmen sadece kullanan olumsuz etkileri olabilir sonra sadece üzerinde kamyon dış değil. Yıkama, dış hortum dan kamyon için soğuk sıcaklıklarda konu ve yoğun hem de sıcak kullanıma sunulmasını ve soğuk çok istenmeyen araç bitirmek için. Sen gerçekten normalde kamyonunu gölgeli bir yerde geniş bir sünger kullanarak yıkamalısın. Sen-ebilmek kamyon tek unsur hiç güvenli bir şekilde bir fırça senin lastikler üzerinde kullanılmasıdır. Bir all-hedef hafif sprey temizleyici kullanımı ve bir fırça senin lastikler üzerinde senin bu işlevi varsa beyaz kabarık harfler temiz yardımcı olacaktır. Benzer sprey temizleyici tekerlek üzerinde fren toz götürün ve bir süngerle temizlemek için kullanın.

Davetlerde en önemli tartışma hangi benim kamyon ile temizlemek için en iyi sabun değil mi? Hayır tek en etkili kamyon yıkama sabun gerçektir. En büyük sabun ne olursa olsun bu iş için en iyi sonuçlar sunmaktadır ve en gider verimli olduğunu. Örneğin sabun teniminhala sadece ve durulanır bir no-fırça tür nedir? Ya da sabun için ek bir adım yol açabilecek, alüminyum uygulamak zorunda gibi canlandırıcı yüzeyler için beklenen, yıkama sabun veya uygulanan bir balmumu kullanımı tarafından dulled? Güvenli bir soap bitiş Poli kat, cam ve alüminyum zarar vermeyecek madde mi? Orada tamamen birkaç öğeleri, ancak herhangi bir hafif sıvı bulaşık deterjanı benim kişisel tercihtir. Benim için başarılı iş olur. Sadece bir öğe son derece-fiyatlandırılır nedeni ya da ucuz değil ne seçtiğiniz içinde en büyük boy olsa gerek. Sen bir yüksek fiyatlı ürün ve sadece birkaç gram ile çalışma sonunda bir dolar veya iki harcama maliyetlendirme size çok dolar galon kadar biter tam güçte kullanmak zorunda olacak başka bir ekonomik çözümü ile karşılaştırıldığında bir galon elde edebilirsiniz.

Benim kamyon temiz olduğunda, asla ama asla kuru hava izin. Chamois veya bir %100 pamuk bez kullanın. Bu kendiliğinden kurur bu adım atlama sivilceli bir görünüm tetikler. Ben iç henüz başka yapacağım gün. Ben zor çalıştık dış yeterli. Sağ şimdi, ben bir hamak ve soğuk bir bira hak ediyor.

Bir favori ürün teklif var mı, yoksa yararlı herhangi bir fikirleri var? Bana diğer kamyon meraklıları işitme zevk truckworldaccessories.com, bir haber ver yeter.
Ben bir NYS Oto hasar değer biçen, sertifikalı ÖAM, ben-araç ya da kamyon sertifikalı, lisanslı ve yıllardır otomotiv pazarında çalıştım. Otomatik vücut onarım yanıltılmış gençler ayarlama, onlara bir fırsat bir ticaret için kalıcı bir gelir sağlayan bir sınıf öğretmek için fırsat oldu. Bu çok ödüllendirici tespit ettim. Daha önce tüm 60 Amerikan kas araçlar hakkında oldu. Şimdi, kamyonet ve onlar benim hayranlık ve odak olmak geliştiğini şekilde elde edilir. Web sitemizi ziyaret edin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın