Araba veya kamyon Split bir sorun olabilir uyarı göstergeleri

Hava ve yaz varış ayarla ile AC yoksun bir araç seyahat en büyük sorunu tek bir hissediyorum olduğunu. Uluslararası ısınma, yaz sıcaklığı ile her yeni yaz sezonunda artıyor ve yazları seyahat etmek oldukça zor hale geliyor. Arabada yolculuk rahat ettirmek için iyi bir Klima var çok önemlidir.
Araç Klima makine bir öğesidir ve komik bir sorun olabilir. Ani Klima başarısızlıktır araçlarda yaz süresince son derece yaygın bir faktör sezon sezon. Bunun arkasında önemli faktörler 1 araçların uygunsuz bakım biridir. Araba veya kamyon biliyorsanız o zaman bir şey yanlış Klima yöntemi ile gerçekleşmesi için gidiyor göstergeleri, algılamak oldukça hızlı.
Bazı otomobil Klimanı yeterince veya çalışma olup olmadığını doğrulayan işaretler:
Su otomatik Clogging: ne zaman bir yerde araç park, yazları sırasında hemen sonra bazen su havuzu otomatik gördüğünüz. Bu araç ya da kamyon sıcak havada Klima tarafından çıkarılan nem var. Eğer AC ve rsquos drenaj tıkanmış ya da etkili değil işletim, sonra su lekeleri ve diğer sorunları neden senin arabandan hareket etmez. Yani, herhangi bir yama veya araba veya kamyon işaretleri görürseniz, mekanik veya araç ya da kamyon bileşenleri perakendeci tarafından kontrol klima teknik olsun.
AC birim gelen garip sesler: en kısa zamanda otomatik ve rsquos Klimanı üzerinde geçiş, gerektiğini duymak için başka bir şey fan düzgün bir ses. Ama bazı garip vurarak veya gürültü tehdidi duyuyorsun, o zaman senin Klima almak için esastır bir otomatik bakım profesyonel tarafından doğrulayın. Bu tür istenmeyen gürültü aracınızın bir sorunu var işarettir.
Kötü koku geliyor dışarı senin AC: otomatik seyahat ederken aniden gerçekten sıcak hissediyorum ve araç ya da kamyon AC geçiş ve pis koku alırsanız, sürücü ya da arabada oturmak zor olur. Yani böyle sorun uzak kalmak, senin araba Klima profesyoneller tarafından her iki ay sonra kontrol olsun.
Küçük sızıntıları: Otomobil klima sistemi aylarca fark edilmeden devam küçük sızıntıları geliştirmek için son derece popülerdir. Bir ara sonra bu küçük kaçaklar muhtemelen Klima sisteminde kritik komplikasyonlar hakkında getirebilir. Bu yüzden sürekli kontrol almak için oldukça önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın