Amazon’da Tasarruf İçin Beş Akıllı Yöntem

Amazon, hızlı bir şekilde çok fazla miktarda mal gönderir, ancak web üzerinde en iyi fiyatlandırmayı sık sık kapatmaz. Aşağıdakiler, Amazon’da para biriktirmek için en iyi yöntemlere ışık tutacaktır. Tasarruf potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanın bir ölçütü olarak sizinle paylaştığımız her türlü tavsiyeyi karıştırmak ve eşleştirmek için gerçekten bedelsiz hissediyorum.
Prime DayPrime Day, Amazon & ldquoopens, gezegendeki olağanüstü anlaşmaları açığa çıkardığında. Pazarlıklara toplam 30 saat ulaşılabilir ve katılım için bir Amazon Prime üyesi olmalısınız. (Eğer üye değilseniz, korkmayın, deneme üyeliğini tercih edebilirsiniz ve tamamen ücretsizdir). Başbakan’da, alıcılar iki strateji teklifinde bulunur: normal indirimler ve Lightning Bargains. Yıldırım Teklifleri, yalnızca belirtilen durumlarda ve belirli ürün miktarları için erişilebilir olarak oluşturulur.
Amazon KuponlarıBu Amazon’un bazı ürünler için kupon kodları sağladığını biliyor muydunuz? Bu indirim kodları genellikle% 50’ye varan tasarruf sağlayabilir. Amazon.com’un tüm bu promosyon kodlarının listelendiği belirli bir web sayfası var. Tüm bu verilere & ldquomost iyi bilinen & rdquo & ldquoexpiring yakında & rdquo veya & ldquodiscount yüzdesi & rdquo göre sıralayabilirsiniz ve hemen size en uygun 1 bulun. Lodlois, Amazon kupon kodları ile tasarruf konusunda önemli bir kılavuz var.
Depo DealsThere, kırık kutulardaki (nakliye boyunca) veya iade işlemlerini pazarlayan Amazon’da az tanınan bir bölümdür. Amazon, tüm envanterini ve satamayacakları şeyleri tamamen analiz ediyor. & LdquoAmazon Warehouse Deals & rdquo. Bu, ihtiyacınız olan / isteyeceğiniz ürünler için tasarruf aramanızı başlatmak için mükemmel bir bölgedir. Nakliye kutusunun hasar görmesinden bu yana% 50 oranında yukarı doğru işaretlenmiş ürünlere rastlayabilirsiniz.
Amazon Outlet Tercih edilen web sayfasının çıkış bölümü, tüketicilere% 60 oranında indirim sağlıyor. Bu, geçen yıldan itibaren modelleri bulacağınız bölümdür, indirimler, kapanışlar ve üst üste bindirmeler. Bölümde sağlanan öğeler yine de yeni ve kullanılmamış, Amazon temelde ekstra öğeler için yer açmak istiyor.
Bu bölümün içinde, bir kategoriye, avladığınız tasarruf miktarı kadar güzel karar verebilirsiniz. Bu, kriterler içinde hemen ve basit bir şekilde alışveriş yapabilmenizi mümkün kılar.
Abone ol ve SaveThere, etiketli sitede & ldquoSubscribe ve Save & rdquo etiketli günlük ürünler için bir bölümdür. Oldukça uzun bir süredir devam etmesine rağmen, birçok alışveriş hala habersiz ve nasıl para biriktirebiliyor. Bu bölüm, indirimli fiyatlandırmada düzenli olarak gerekli olan şeylere tipik gönderiler gönderir. Aylıkdan doğum gününüze en az beş abonelik sağladığınızda% 15 tasarruf sağlanır. Bir diğer avantaj ise aboneliğin tamamen ücretsiz bir gemi satın almasıdır.
Kullanım & ldquoHoney & rdquo Tarayıcı UzantısıHoney, Safari, Chrome ve Firefox aracılığıyla dışarıda olan ücretsiz bir tarayıcı uzantısıdır. Yüklendikten sonra, tamamen ücretsiz bir hesaba kayıt olmanız ve daha sonra biriktirmeniz gerekecektir. Bal, ekstralar için uygulanabilecek kupon ve kodları bulmak için tüm ayak işlerini sizin için yapar. Amazon’da tasarruf. Kullanımı son derece basittir. Sadece normalde yaptığınız gibi ödeme yoluyla gidin ve olası fırsatlar için Honey görünecektir.
Sonuç olarak, yukarıdaki yönergeler Amazon aracılığıyla alışveriş yaparken size yardımcı olacaktır. İnsanların internette paylaştıkları düzinelerce çok daha fazla öneri var, kullanımları ile her defasında tasarruf sağladıkları gerçeğinden dolayı listelenenleri seçtik. Hepimiz bir şeylere ihtiyacımız var ve onları istiyoruz ve internetten satın almanın rahatlığını ve rahatlığını takdir ediyoruz. Neden üstlenmeden biraz para biriktirmiyorsunuz? Memnun satın alma !!