Amazon’da Tasarruf İçin Beş Akıllı Yaklaşım

Amazon, hızlı nakliye kadar etkili bir şekilde bol miktarda ürün sağlar, ancak genellikle internetteki en iyi fiyatlandırmadan vazgeçmez. Aşağıdakiler, Amazon’da para biriktirmek için en iyi stratejilere sizi aydınlatacak. Tasarrufunuzu en üst düzeye çıkarmanın bir ölçütü olarak sizinle paylaştığımız stratejilerden herhangi birini karıştırmak ve eşleştirmek için hiçbir ücret ödemeyin.
Prime DayPrime Day, Amazon & ldquoopens’in dünyadaki inanılmaz teklifleri açığa çıkarmasıdır. Anlaşmaların toplamı 30 saattir ve katılım için bir Amazon Prime üyesi olmanız gerekmektedir. (Eğer üye değilseniz, korkmayın, deneme üyeliğini tercih edebilirsiniz ve ücretsizdir). Başbakan’da, alıcılar iki şekilde pazarlık dağıtıyor: düzenli indirimler ve Şimşek Teklifleri. Lightning Bargains, yalnızca belirli durumlarda ve hassas ürün miktarları için teklif edilir.
Amazon Kuponları Amazon’un kesin mallar için kupon kodları sağladığını biliyor muydun? Bu indirim kodları genellikle% 50’ye varan tasarruf sağlayabilir. Amazon.com’un tüm bu promosyon kodlarının listelendiği belirli bir sayfası var. Tüm bu teklifleri & ldquomost iyi-sevdim & rdquo & ldquoexpiring hızla & rdquo veya & ldquodiscount yüzdesi & rdquo göre sıralayabilirsiniz ve hızlı bir şekilde size en uygun özel bulabilirsiniz. Lodlois, Amazon kupon kodları ile tasarruf hakkında kapsamlı bir rehbere sahiptir.
Depo DealsThere, kırık kutulardan (gönderim süresi boyunca) veya iade teklifleri sunan Amazon’da küçük bilinen bir bölümdür. Amazon, tüm envanterini iyice analiz eder ve satamayacakları şeyler, & ldquoAmazon Warehouse Deals & rdquo. Bu, ihtiyacınız olan / istediğiniz şeyler için tasarruf aramaya başlamak için en iyi alandır. Nakliye kutusunun kırılmasının sebebi ile% 50 oranında yukarı doğru işaretlenmiş ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz.
Amazon Outlet Tercih edilen sitenin çıkış bölümü, müşterilere% 60 oranında tasarruf sağlıyor. Geçen yıldan itibaren modelleri, indirimleri, kapanışları ve aşırı stokları alacağınız bölüm budur. Bölümde sunulan ürünler yine de yeni ve kullanılmamış olsa da, Amazon sadece eklenen ürünler için yer açmayı talep ediyor.
Bu bölümde, avlandığınız tasarruf miktarı kadar güzel bir kategori seçebilirsiniz. Bu, kriterleri hızlı ve zahmetsizce satın almanızı sağlar.
Abone ol ve SaveThere, etiketli ve ldquoSubscribe ve Save & rdquo etiketli web sayfasındaki her gün için bir bölümdür. Oldukça uzun bir süredir söz konusu olsa da, birçok müşteri bundan habersizdir ve gelirlerini nasıl koruyabilir. Bu bölüm, normal fiyatlarda düzenli olarak ihtiyaç duyulan şeylere normal gönderileri gönderir. Aydan aya ulaştırma gününüzle en az beş abonelik sağladığınızda% 15 tasarruf sağlanır. Yine de bir başka bonus, aboneliğin tamamen ücretsiz bir gemi satın almasıdır.
Kullanım & ldquoHoney & rdquo Tarayıcı UzantısıHoney, Safari, Chrome ve Firefox aracılığıyla sunulan tamamen ücretsiz bir tarayıcı uzantısıdır. Bir kez kurulduktan sonra, tamamen ücretsiz bir hesap için kayıt olmanız ve ardından tasarrufun başlaması için başlayacaksınız. Bal, Amazon’da daha fazla tasarruf için kullanılabilecek kuponlar ve kodlar almak için sizin için tüm ayak işlerini yapıyor. Kullanımı son derece basittir. Genelde yaptığınız gibi check-out yapınız ve Honey, yapılabilen pazarlıklara bakacaktır.
Sonuç olarak, yukarıdaki öneriler Amazon ile alışveriş yaparken size yardımcı olacaktır. Bireylerin internette paylaştıkları düzinelerce stratejisi daha vardır, bunların kullanımı ile tasarrufların her zaman garanti altına alındığı gerçeğinden dolayı listelenenleri seçtik. Hepimizin ürün sahibi olması ve istemesi ve internette satın alma kolaylığı ve rahatlığının tadını çıkarmamız gerekiyor. Bunu yaparken neden biraz para biriktirmiyorsunuz? Mutlu satın alma !!