Amazon’da Tasarruf İçin 5 Akıllı Yaklaşım

Amazon hızlı bir şekilde ürünlerin yanı sıra bol miktarda ürün sunuyor, ancak genellikle internetteki en büyük fiyatlandırmadan vazgeçmiyor. Aşağıdakiler, Amazon’da gelir tasarrufu sağlamak için inanılmaz derecede iyi stratejilere sizi aydınlatacak. Sizinle paylaştığımız yönergelerin herhangi birini karıştırmanın ve eşleştirmenin maliyetini, tasarrufunuzu en üst düzeye çıkarmanın bir ölçüsü olarak düşünmeyin.
Prime DayPrime Day, Amazon & ldquoopens’in dünyanın en seçkin pazarlıklarını açığa çıkarmasıdır. Teklifler toplam 30 saat için hazırdır ve katılmak için bir Amazon Prime üyesi olmak zorundasınız. (Eğer üye değilseniz, korkmayın, deneme üyeliğini seçebilir ve ücret ödemezsiniz). Prime Day’de, alıcılara iki yöntemle teklif verilir: ortak indirimler ve Lightning Deals. Yıldırım Teklifleri, yalnızca belirli durumlarda ve belirli ürün miktarları için hazır olarak üretilir.
Amazon KuponlarıBu Amazon’un belirli ürünler için kupon kodları verdiğini biliyor muydunuz? Bu indirim kodları genellikle% 50’ye varan tasarruf sağlayabilir. Amazon.com, tüm bu promosyon kodlarının listelendiği tam olarak benzersiz bir sayfaya sahiptir. Tüm bu hediyeleri & ldquomost iyi bilinen & rdquo & ldquoexpiring yakında & rdquo veya & ldquodiscount yüzdesi & rdquo göre sıralayabilirsiniz ve hızlı bir şekilde size en uygun 1 keşfetmek. Lodlois, Amazon kupon kodları ile tasarruf konusunda kapsamlı bir kılavuza sahiptir.
Depo DealsThere, kırık kutulardan (nakliye sırasında) veya iade teklifleri sunan Amazon’da küçük bilinen bir bölümdür. Amazon, tüm envanterini ve satamayacakları ürünleri kapsamlı bir şekilde analiz ediyor ve & ldquoAmazon Warehouse Deals & rdquo. Bu, sahip olmanız / ihtiyacınız olan ürünler için tasarruf aramaya başlamak için mükemmel bir yerdir. Nakliye kutusunun hasar görmesi nedeniyle% 50 oranında yukarı doğru işaretlenmiş ürünleri bulabilirsiniz.
Amazon OutletEn Iyi bilinen web sitesinin çıkış bölümü, tüketicilere% 60 oranında tasarruf sağlıyor. Bu, geçen yılki modelleri, indirimleri, kapanışları ve aşırı stokları ortaya çıkaracağınız bölümdür. Bölümde sunulan ürünler yine de yeni ve kullanılmamış olup, Amazon’un temel olarak eklenmiş mallar için alan oluşturması gerekmektedir.
Bu bölümde, avlandığınız tasarruf miktarı kadar etkili bir kategori seçebileceksiniz. Bu, kriterler içerisinde hemen ve kolayca alışveriş yapabilmenizi sağlar.
Abone ol ve SaveThere, etiketli web sitesinde & ldquoSubscribe ve Save & rdquo. Oldukça uzun bir süredir var olmasına rağmen, oldukça az sayıda müşteri bunun farkında değil ve nasıl dolar kurtarabilir. Bu bölüm, indirimli fiyatlandırmada normal şartlarda gerekli olan eşyalar üzerine sık gönderiler gönderir. Aylıkdan teslim gününüzle en az beş abonelik sağladığınızda% 15 tasarruf sağlanır. Diğer bir avantaj ise aboneliğin tamamen ücretsiz bir gemi satın almasıdır.
Kullanım & ldquoHoney & rdquo Tarayıcı UzantısıHoney, Safari, Chrome ve Firefox aracılığıyla ücretsiz bir tarayıcı uzantısıdır. Kurulduktan sonra, tamamen ücretsiz bir hesaba kayıt olmanız gerekecek ve sonra tasarruflar devreye girecek. Bal, Amazon’da ekstra tasarruf için kullanılabilecek kuponlar ve kodlar bulmak için tüm ayak işlerini yapıyor. Kullanımı inanılmaz derecede basittir. Genelde yaptığınız gibi check-out yapınız ve Honey, yapılabilen anlaşmalar için görünecektir.
Sonuç olarak, yukarıdaki öneriler Amazon üzerinden alışveriş yaparken size yardımcı olacaktır. Kadın ve erkeklerin internette paylaştıkları düzinelerce ek fikir var, her seferinde kullanımları ile tasarrufların güvence altına alınması nedeniyle listelenenleri seçtik. Hepimiz ürünler ister ve isterler ve net satın almanın kolaylığını ve rahatlığını yaşarız. Neden biraz para biriktiriyorsun? İçerik satın alma!