Amazon’da Tasarruf İçin 5 Akıllı Teknik

Amazon hızlı nakliye kadar doğru bir çözüm sunar, ancak normalde internette en iyi fiyatlandırma yapmaz. Aşağıdakiler, Amazon’da gelir tasarrufu sağlamak için son derece ideal stratejilere sizi aydınlatacak. Tasarruf potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanın bir ölçütü olarak sizinle paylaştığımız her türlü tavsiyeyi karıştırmak ve eşleştirmek için gerçekten ücretsizdir.
Prime DayPrime Day, Amazon & ldquoopens’in dünyadaki inanılmaz teklifleri açığa çıkarmasıdır. Tekliflere toplam 30 saat erişilebilir ve katılım için bir Amazon Prime üyesi olmalısınız. (Eğer üye değilseniz, korkmayın, deneme üyeliğini tercih edebilirsiniz ve kesinlikle ücretsizdir). Başbakan’da, tüketicilere iki şekilde işlem yapılır: düzenli indirimler ve Lightning Bargains. Lightning Deals, yalnızca belirli durumlarda ve belirli ürün miktarları için oluşturulur.
Amazon Kuponları Amazon’un özel çözümler için kupon kodları verdiğini biliyor muydunuz? Bu indirim kodları genellikle% 50’ye varan oranda tasarruf edebilir. Amazon.com, tüm bu promosyon kodlarının listelendiği tam olarak özel bir sayfaya sahiptir. Tüm bu teklifleri & ldquomost iyi bilinen & rdquo & ldquoexpiring hızla & rdquo veya & ldquodiscount yüzdesini & rdquo göre sıralayabilirsiniz ve hızlı bir şekilde size en uygun tek bir keşfetmek. Lodlois, Amazon kupon kodları ile tasarruf konusunda önemli bir kılavuz var.
Depo DealsThere, kırık kutulardan (nakliye sırasında) veya iade teklifleri sunan Amazon’da küçük bilinen bir bölümdür. Amazon, tüm envanterini ve satamayacakları şeyleri tamamen analiz ediyor. & LdquoAmazon Warehouse Bargains & rdquo. Bu, ihtiyaç duyduğunuz / istediğiniz ürünler için tasarruf aramaya başlamak için en iyi alandır. Nakliye kutusunun hasar görmesi nedeniyle% 50 oranında yukarı doğru işaretlenmiş ürünleri bulabilirsiniz.
Amazon Outlet’in tanınmış web sitesinin çıkış bölümü alıcılara% 60’lık bir indirim sağlıyor. Bu, geçen yıla ait modelleri, indirimleri, kapanışları ve aşırı stokları tam olarak nerede bulacağınız bölümdür. Bölümde sağlanan ürünler yine de yeni ve kullanılmamış olup, Amazon sadece ek mallar için yer açmak için şartlar.
Bu bölümde, avlandığınız tasarruf miktarı kadar etkili bir kategori seçebileceksiniz. Bu, kriterler içerisinde hızlı ve rahat bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlar.
Abone ol ve SaveThere, & ldquoSubscribe & Save & rdquo etiketli web sitesindeki günlük işler için bir bölümdür. Çok uzun bir süredir devam etmesine rağmen, çok sayıda alışveriş hala habersiz ve bunları nasıl paraya kazandırabilir. Bu bölüm, indirimli fiyatlandırmada normal şartlarda gerekli olan ürünlere sık sevkiyat gönderir. Aydan aya ulaştırma gününüzle en az 5 aboneliğiniz olduğunda% 15 tasarruf sağlanır. Diğer bir avantaj ise aboneliğin tamamen ücretsiz bir gemi satın almasıdır.
Kullanım & ldquoHoney & rdquo Tarayıcı UzantısıHoney, Safari, Chrome ve Firefox aracılığıyla sunulan ücretsiz bir tarayıcı uzantısıdır. Yüklendikten sonra, ücretsiz bir hesap için kayıt olmak zorunda kalacaksınız ve sonra da tasarruflar devreye girecek. Bal, Amazon’da daha fazla tasarruf için kullanılabilecek kuponlar ve kodlar bulma konusunda sizin için tüm ayak işlerini yapıyor . Kullanımı son derece karmaşıktır. Genelde yaptığınız gibi sadece ödeme yoluyla gidersiniz ve Honey olası pazarlıklara bakar.
Sonuç olarak, yukarıdaki stratejiler sizi Amazon üzerinden alışveriş yaparken destekleyecektir. Günümüzde insanların on-line olarak paylaştıkları düzinelerce öneri var, kullanımları ile hemen hemen her zaman tasarrufların garanti edildiği gerçeği nedeniyle listelenenleri seçtik. Hepimiz istedik ve istedikleri ürün almak ve satın alma kolaylığı ve kolaylıktan zevk almak. Bunu yaparken neden biraz dolar tasarruf etmiyorsunuz? İçerik alışverişi!