Amazon üzerinde kaydetmek için beş mantıklı yöntem

Amazon, hızlı gönderim kadar etkili bir çözüm sunar, ancak web üzerinde en iyi fiyatlandırmayı sık sık kapatmaz. Aşağıdakiler, Amazon’da para tasarrufu yapmak için son derece iyi yaklaşımlara ışık tutacaktır. Sizinle paylaştığımız fikirlerin herhangi birini karıştırmak ve eşleştirerek tasarrufunuzu en üst düzeye çıkarmanın bir ölçüsü olarak kullanabilirsiniz.
Prime DayPrime Day, Amazon & ldquoopens’in dünyadaki olağanüstü teklifleri açığa çıkarmasıdır. Bargainler toplamda 30 saattir ve katılmak için bir Amazon Prime üyesi olmalısınız. (Eğer üye değilseniz, korkmayın, deneme üyeliğini tercih edebilirsiniz ve ücretsizdir). Başbakan’da, alıcılara iki şekilde işlem yapılır: sık indirimler ve Yıldırım Fırsatları. Lightning Bargains, yalnızca belirli zamanlarda ve belirli çözüm miktarları için kullanılabilir.
Amazon Kuponları Amazon’un farklı ürünler için kupon kodları verdiğini biliyor muydunuz? Bu indirim kodları normalde% 50’ye varan tasarruf sağlayabilir. Amazon.com’un tüm bu promosyon kodlarının listelendiği benzersiz bir sayfası var. Tüm bu yayınları & ldquomost popüler & rdquo & ldquoexpiring hızla & rdquo veya & ldquodiscount yüzdesi & rdquo göre sıralayabilirsiniz ve derhal size en uygun olan bir tek karşı karşıya gelebilirsiniz. Lodlois, Amazon kupon kodları ile tasarruf konusunda kapsamlı bir kılavuza sahiptir.
Depo DealsThere, kırık kutulardan (gönderim süresi boyunca) veya getiri seçeneklerinden pazarlık eden Amazon’da küçük tanımlı bir bölümdür. Amazon, eksiksiz envanterini ve satamayacakları şeyleri kapsamlı bir şekilde analiz ediyor. & LdquoAmazon Warehouse Bargains & rdquo. Bu, sahip olduğunuz / istediğin öğeler için tasarruf aramaya başlamak için en iyi bölgedir. Nakliye kutusunun kırılması nedeniyle% 50 oranında yukarı doğru işaretlenmiş eşyaları keşfedebilirsiniz.
Amazon Outlet’in beğendiği sitenin çıkış bölümü size% 60 oranında indirim sağlıyor. Bu, son yıldan itibaren modellerin yerini belirleyeceğiniz bölüm, indirimler, kapanışlar ve üst üste bindirmeler. Bölümde sunulan ürünler yine de yeni ve kullanılmamış olup, Amazon sadece eklenen ürünler için yer açmayı gerektirir.
Bu bölümün içinde, avlandığınız tasarruf miktarı kadar bir kategori seçebileceksiniz. Bu, kriterler içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapmanıza izin verir.
Abone ol ve SaveThere, etiketli & ldquoSubscribe ve Save & rdquo adlı web sitesindeki her gün öğeleri için bir bölümdür. Bir süredir etrafta bulunsa da, çok sayıda alışveriş hala habersiz ve gelirlerini nasıl kurtarabilir. Bu bölüm, indirimli fiyatlandırmada sıkça ihtiyaç duyulan ürünlere düzenli gönderiler gönderir. Aylık teslim gününüzle en az beş abonelik sağladığınızda% 15 tasarruf sağlanır. Ek bir bonus, aboneliğin tamamen ücretsiz bir gemi satın almasıdır.
Kullanım & ldquoHoney & rdquo Tarayıcı UzantısıHoney, Safari, Chrome ve Firefox aracılığıyla kolayca kullanılabilen bir ücretsiz tarayıcı uzantısıdır. Bir kez yüklendikten sonra, tamamen ücretsiz bir hesap için kaydolmak zorunda kalacaksınız ve sonra tasarruf içeriye başlayacak. Bal, Amazon’da daha fazla tasarruf için uygulanabilecek kupon ve kodları bulmakla ilgili tüm ayak işlerini yapıyor . Kullanımı son derece karmaşıktır. Genelde yaptığınız gibi sadece ödeme yapabilirsiniz ve ulaşılabilir teklifler için Honey görünecektir.
Sonuç olarak, yukarıdaki stratejiler, Amazon üzerinden alışveriş yaparken size yardımcı olacaktır. İnsanların çevrimiçi paylaştıkları düzinelerce çok daha fazla öneri var, kullanımları ile her defasında tasarruf sağladıkları gerçeğinden ötürü listelenenleri seçtik. Hepimizin, ürün almak ve almak istemesi ve internetten satın alma kolaylığı ve rahatlığından zevk almamız gerekiyor. Neden bunu yaparken bir miktar gelir kaydetmiyorsunuz? Mutlu satın alma !!