9 Tanınmış Elektronik Organizasyonlar ve Küresel Olarak Tanınan Zamansız Elektronik Logosu

Burada, iş markalarına katkıda bulunacak ve küresel olarak tanınmasını sağlayacak şekilde üretilen popüler marka markalarından bazılarına sahibiz.
Let & rsquos, bu tür elektronik logoların bazılarında görünebilir:
1. Philips:
Philips amblemindeki yıldızlar ve dalgalar yine de tüm zamanların en tanınmış sembollerinden biri haline geliyor. Tasarım ve stil, gerçekten güvenilirlik ve güven duygusu veren canlı mavi bir arka plan ile birleştirilen geleneği ve teknolojiyi tasvir ediyor.
iki. LG:
İş işareti, kırmızı renkli bir daire içinde yaratıcı bir şekilde eklenmiş iki kuruluşun baş harflerinden oluşur. Tasarım ve stil o kadar belirgin ve farklı ki, hızlı bir şekilde unutulmaz. Kapsanan iki harfin yakınlığı, şirketin kendi beklentileriyle yakından ilişkili olduğunu göstermektedir. Eğer yakından göründüğünüzde, üslup aynı zamanda şirketi temsil eden ve insanın devrim niteliğini yansıtan bir insan yüzü olarak da yorumlanabilir.
üç. Sony:
İş adlarını beyaz arka plan üzerinde belirgin kenarları olan düz siyah renkli yazı tiplerinde kullandılar. Onların amblemi klasik ve zamansız.
4. Panasonic:
Burada firma adı, zamansız olabilen ama aynı zamanda sıkıcı olan kalın ve kolay fontlara yerleştirilmiştir. Bu markayı zahmetsizce unutulmaz kılan belirgin bir özellik olmamasına rağmen, yine de samimi ve rahattır.
beş. Toshiba:
Buradaki firma adı, enerjik bir his veren kalın ve kırmızı fontlarda kullanılmıştır. Metin için basit ve düz yazı tipleri kullanılsa bile ve belirgin bir his yaratan bir simge veya görüntü bulunmasa bile, marka işaretinde kırmızı renk kullanımı nedeniyle hala göz alıcıdır.
altı. Samsung:
Organizasyon isimlerini arka planda bir hizaya yerleştirilmiş oval bir şekle sahip düz beyaz fontlarda kullandılar. Bu tuğrayı yarattığı bu eşsiz mavi renkli şekil, bu tuğrayı çok sıradışı ve unutulmaz kıldı.
7. Öncü:
Yumuşak kenarlı yazı tiplerine sahip bu maroon renkli işletme adı, marka imajında ​​göze çarpan bir şekilde göze çarpan bir rahatlık sağlar. Yazıların kalınlığı, hafif eğimli yerleştirme ile birleştiğinde, bu tasarımı hızlı bir şekilde unutulmaz kılmaya eğilimli, profesyonel, çekici ancak kolay bir his verir.
8. Aiwa:
Teknolojileri ve eğilimi yansıtacak ideal stili yarattılar. Yatay düzlemlerle birleştirilmiş marka işaretinin oldukça soyut görünümü, uzmanlık ve güven gösteriyor. Ticari markaları için canlı kırmızı renk kullanmış olma gerçeği, onu daha da cazip hale getiriyor.
9. Vizyo:
Bu, şimdiye kadar üretilmiş en iyi elektronik logo. Tipografi gibi bilgisayar sistemindeki iş adından oluşur. Bu mektupta harfin 3 boyutlu görüntüsü bulunur. Logonun gözlenebileceği renkler gümüş, turuncu ve siyahtır.
Bu nedenle, burada, evrensel aşinalık için bir sembol olan, tercih edilen elektronik markalardan bazıları var.