7 Çaresizlikten Hemen Önce “Bilmeniz Gereken Önemli Faktörler”

Umutsuz olaylarla, çaresiz insanlar bugün umutsuz faktörler yapıyorlar! Ekonomimizin durgunluğu ve mevcut durumu, geçmişte birçok planın yeniden canlandırıldığını ve yeni, savurgan dolandırıcılığın yaratıldığını fark etti. Ne yazık ki, bu kadar çok kişinin, özellikle de finansal baskıya maruz kalanların, kurtarmaya geldikleri ve çaresiz ikilemlerini çözdükleri dolandırıcılar ve dolandırıcılar tarafından nasıl asıl hedef haline geldiğini açığa çıkarıyor. Ayrıca, yalnızlıktan muzdarip olanlara, tapınma ve arkadaşlık arayışına, istisnai derecede düşük benlik saygısına sahip olan ya da yaşamlarından yoksun olan bir şeye muhtaç olanları avlayan failler elde ederiz. Mağdurlar, riskli olsalar dahi, ulaşılabilir umuduyla ilgili herhangi bir gösterge elde etme eğilimindedirler.
Çok tipik olarak, “bilmedikleri” kişilerden hanımları avlayan kadın ve erkeklerle ilgili haberleri okuyor veya duyuyoruz ve şüphelendikleri kişiler, sıçramaya başlamadan önce soruşturma yapmaktan çekinmeyecekler. Bilinmeyen, savunmasızlığa, köleliğe, esarete ve kalelere yol açar. Zayıf, eğitimsiz, zayıf ve aç olanları avlayan yırtıcı hayvanlar, “anlayışı” mükemmel bir savunmanız yoksa, sizi hayatta tutacaktır. Eğer birisi sizi bağırsak hissinin beklemenizi istediği için aceleci bir seçim yapmak için stres atmaya çalışırsa, daha sonra pişmanlık duyacağınız bir çıkmazdan atılmadan önce “hayır” deyin. Ruhundan bir uyarı. Saygısızlığı karıştırmak ve sislemek için çok sayıda endişe tekniği kullanın. Doğru olması için çok iyi geliyorsa, muhtemelen öyle.
Con-artistler ayrıca doğal afetler sırasında da halkın yararınadır. Görevlerini kesinlikle meşru görüyorlar ve zaten kurban olan samimi ve zorlu işleyen milletleri parçalamaktan vazgeçiyorlar. Bu sahtekarlar, yasal ve yasal olarak faaliyet gösteren gerçek iyi niyetle kökleşmiş olan bu firmalara güvenmemizi ve onlara patronluk etmemizi zorlaştırıyor.
Mağduriyet genellikle kanun yapıcılardan kaynaklanmaz. Tüketici borcu çok yüksek ve birincil suçlular kredi kartıdır. Oldukça saygın firmaların (yani Kredi kartı şirketleri) sözleşmelerinde yer alan iyi bir baskı, genellikle okumakla uğraşmadığımız karmaşık jargonları içerebilir, çünkü bilgi ve gerçekler anlaşılmaz ve yazıya ihtiyaç duyan bir yazı tipi boyutundadır. büyüteç kullanımı! Şimdi, aşırı miktarda ücret ve aşırı faiz oranlarındaki artışlar nedeniyle birçok müşteri tam anlamıyla bir borç denizinde boğuluyor. Adil görünüyor mu? Hayır. Yasal mı? Evet öyle. Bu, insanların fiziksel genel sağlık, zihinsel kaygı ve istikrar, evlilik, aile, iş ve sahip olabileceğiniz her türlü anlamlı bağlantı üzerinde bir etkiye sahip olacaktır.
Tam burada siber uzayda yüzen dolandırıcılıkların birkaçı ve dışarı sızabilecek iletişim kaynakları var.
& boğa ID Hırsızlığı: kimliğinizi tehlikeye atabilecek önemli ölçüde kişisel bilgilerden vazgeçmenizi gerektiren zorlukların düzeltilmesini sağlayan çözümlere dikkat edin.
& boğa Kıdemli vatandaşları hedefleme
& boğa Piyango Dolandırıcılar
& boğa Zincir harfleri ve piramit dolandırıcılığı: Zengin hızlı şemalara dikkat edin. Bir çok birey, bu aldatmacaları bir mil uzakta görebileceklerini hissediyor olsa da, birçoğu oldukça karmaşık hale geliyor ve çok açık bir şekilde algılanmıyor.
& bull İş bulma dolandırıcılığı (Pratik deneyimlerle binlerce dolar ödemenizi garantileyen bu iş fırsatlarından bazılarını araştırın).
& boğa Dünya çapında web dolandırıcılığı
& boğa Bankacılık dolandırıcılığı (çevrimiçi ve çevrimdışı)
& boğa Kara para aklama cover-up
& boğa Cep telefonu dolandırıcılığı
& boğa Yatırım dolandırıcılığı
& boğa Sağlık / İlaç dolandırıcılığı
& boğa Charity Dolandırıcılar
& bull Arkadaşlık Dolandırıcılar
Burada, umutsuz örneklerin süresi boyunca tüketici koruması hakkında “bilmeniz gereken” 7 önemli şey var:
1. Araştırmaya zaman ayırın. Gerekirse veya diğer müşteri savunma grupları varsa Büyük İşletme kuruluş Bürosu ile doğrulayın. Şüpheli suç uygulamalarının birçoğu, daha önceki kurbanların şikayeti bulunmadığı gerekçesiyle çalışmaya devam etmektedir. Genelde bunu yapmak için bir avukat istemezsiniz.
2. Eyaletinizin Avukatıyla ilgili şikayette bulunmak için haklarınızı kullanmak. Başsavcılığınızın web sitesine giderseniz, tüketici dolandırıcılığından, tüketicinin korunmasından ve mağdurun çözümlerinden kendinizi korumak için bazı harika detayları bulabilirsiniz.
3. Sizi, “Gerçekten ya da hiçbir şekilde!” Varsaydığına ikna eden, aceleyle ekonomik bir seçim yapmak için baskı yapmaya çalışan teknikleri önleyiniz.
4. Sizinle uğraştığınız saygın bir alacaklı ile ödeme düzenlemeleri ayarlamadığınız sürece kişisel bilgileri ve gerçekleri, sosyal güvenlik numaralarını, kredi kartını veya hesap bilgilerini kontrol etmeyin.
beş. Asla, şifreleriniz ya da özel kimlik numaralarınızı asla doğrulamak için sizi arayan veya e-posta gönderen herhangi birine vermeyin, çünkü kayıtlarınız ele geçirildi. Sizden istedikleri bilgileri aldıkça kayıtlarınızı tehlikeye atmaya hazır olanlar onlardır.
6. Kredi raporunuzun ücretsiz yıllık kopyasını edinin.
7. Banka ve kredi kartı ekstrelerini düzenli olarak doğrulayın.
Kişiler büyük para kazanmaya çalışıyorlar, yine de ellerinden geleni yapıyorlar. Artık her zamankinden daha fazla, dolandırıcılar ve dolandırıcıların taşkınlarının çok açık olduğunun farkında olmalıyız. Her ihtimalde bu hücrelerin hepsini yok edemeyiz, ancak dünya çapındaki operasyonlarında kesinlikle bir göçme yapabiliriz. Mağduriyetten uzak durmaya çalışırken, yanmazlık bir seçim değildir. Bir çeşitliliğin kurbanı olmaktan sürekli kaçamazsınız, ancak bağırsaklarınızda bir endişe hissi uyandıran bu şeyler ve durumlar için, iyi bir sık ​​sık kullanın ve ondan uzaklaşın. Yaptığın içerik olacaksın.