37 Kendinize ve Diğer Arkadaşlarınıza Fark Yaratacak Yöntemler

& LdquoMin bir ayrım yapmak & rdquo sadece planlanmış bir etkinlik ya da aktivite değildir, ama bir kişi, mükemmel bir şey yapmak, ilgilenmek ya da paylaşmak ya da başka bir kişiye gönüllü bir katkı yapmak için, bir kişinin kalbinin kalbinde bulduğu zaman mahalle ya da toplumumuz.
 Toplumumuzda erkeklerin, kadınların ve ailelerin refahını korumak için ne yapabildiğimizi bilinçli olarak verdiğimiz veya yaptığımız zaman, bu eylemler, toplumumuzdaki herkesin en iyi yüksek yaşam kalitesine de katkıda bulunur. Kişisel yaşamlarımız ve çevremiz için daha canlı fikirler toplamaya devam edelim. Let & rsquos şimdi teknikleri saymaya ve bunları eyleme & hellip’e yerleştirmeye başlıyor
ZAMAN geldi … Biz & amp; DAHA KÖTÜ HAYVAN VE KÖTÜ HAMMADDIR! & Rsquo. Biz doğru olasılıkla & doğru yaşamak için Seçeneklerimizin katkıda bulunmak için hayatımızın her alanında, TOTAL WELLNESS bilgi için helezon YÜKSELME zamanıdır. HAYATIMIZ toplumlarımızda çok seviniriz. ABD’nin her biri için çok daha fazla, SHINE’ye ve her yerde HOPE’nin ışığını taşımanın zamanı geldi! Tek bir kişi ya da grup, bizim hükümetimiz bile, tek başına yapamaz! Bu, birbirimizi en çok istediğimiz, birbirimizle birlikte çalışacağımız, Birbirini Yaratarak Birbirimizle Birbirimize Katıldığımız zamandır.
Kendin için:
1. SMILE çok daha sık! Bir kaçının sana gülümsemesinden ne kadar mutlu olacağına hayret et. Buna ek olarak yaşlanma belirtilerini geciktirmek için yapabileceğiniz en iyi yüz egzersizidir – gülümseyin!
2. Sağ tüketin! Taze meyve ve sebzeler gibi çok daha doğal yemekler yiyerek bağışıklık yönteminizi artırın. Bu yalnız kilo ve sağlık kaygılarınızı önemli ölçüde azaltabilir.
üç. Rutin egzersiz yapmak. Nedeni sadece kilo vermek değil, aynı zamanda dolaşım, fiziksel toksinlerin ortadan kaldırılması vb. Ile mükemmel genel sağlığı korumak için mükemmel bir alışkanlıktır.
dört. İÇME SUYU & sağlık için daha fazla lsquocolored içecekler & rsquo. Suda şeker veya katkı maddesi yoktur.
5. Daha fazla oku ve anla. Kendi kendini geliştirme için zaman ve dolar ayırın, bu gerçekten çok para harcayabileceğiniz en etkili yatırımdır.
altı. Enjoy, CARE, VERİ ve PAYLAŞ. Bu uygulama hayatının güzel amacı.
7. BELIEVING’i koruyun. DUA ETMEK. Ruhunu besle. Bu size herhangi bir fiyat kazandı, ancak taleplerinize yardım ya da cevap vermek sadece bir dua olabilir.
Bunlar için çok dikkatli olun:
sekiz. Onlara tapıyorsan, o zaman söyle ve göster! Onları almamak için almayın. İkinize de duymak ve görmek için ikisine de ihtiyaç duyacaklar.
9. Onlarla daha fazla Kalite TIME yatırım yapın. En çok unutmadıkları şey bu.
on. Bir göz atın, yaratın, bir şey için var olmayanlarla iletişim kurun.
Bizim Kıdemlileri için:
11. Yardım eden bir EL ve PİŞİRİCİLERİ ve yemek pişirmeyi, temizlemeyi veya kısıtlandıkları her şeyi verin.
12. İhtiyaç duyulduğunda, bir RIDE sağlamak veya CARPOOL’a onlarla birlikte vermek.
13. Onların duyularını uyandırmaya devam edecek aktivitelere INVOLVE veya topladıkları bilgeliğe katkıda bulunabilirler.
Küçük çocuklar veya GENÇLİK için:
14. YARATMAK İÇİN FAYDALANMASI VE FAYDALARI İÇİN FAYDALARI VE FAYDALARI İYİLEŞTİRMEK.
15. Onlara çok daha fazlasını verin, onların organik HEDİYELERİ ve YETERLİLİKlerini Keşfetme ve Oluşturma, DÜŞMANLAR ve Hedeflerini ifade etme olanakları.
16. ÇOCUKLARINIZA DAHA FAZLA BİLGİ VE ÖRNEKLERİNİZLE DAHİL OLUN. İyi Tutun!
VETERANS’larımız için: (Şimdi de zevk aldığımız için fedakârlıklarından dolayı).
17. KARTLARI ya da hatırladığınız ve takdir ettiğinizi göstermek için herhangi bir şey gönderin.
18. Onları tanıdığınızda bir SMILE, SALUTE veya Higher-5 verin.
19. Kendilerini etkinleştirmek için OLAYLAR ve FUNDRAISING çabalarını destekleyin.
HOMELESS Vatandaşlarımız için: (Tıpkı sizin ve benim gibi, onlar bakım ve anlayış isterler.)
20. YARDIMCILARINIZI YARDIMCI OLUŞTURUN, yoluna devam etmek için ihtiyaç duydukları yardımı / kaynakları alınız. Milyonlar şimdi etkileniyor ve bugünlerde, herkes için yer alabilir.
21. Yakındaki barınağınızda GÖNÜLLÜ. Size yardımcı olabilecek veya katkıda bulunabileceğiniz birkaç yaklaşım var.
22. Destek Ver Onların durumlarından kurtulmalarını desteklemek için daha fazla Uygulama.
GÖNÜLLÜLERİMİZ İÇİN: (Bize yardım etmek için puan kazanın.)
23. Büyük & LdquoTHANK SİZİN! Ve rdquo not ya da onların takdirini göstermek için bir şey.
24. Onları bir araya getirin ve her zaman bir RANDOM ACT of KINDNESS yapmaya hazır olun.
25. Nasıl kutlarım ve onları kutlamak ve daha iyi bir mola vermek için GÜNDÜZ & GÜNCELLEME?
Çevremiz için: (Sadece 1 gezegenimiz var, o yüzden buna dikkat etmeliyiz.)
26. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve benzerleri ile TEMİZLİK VE AĞAÇ BİTKİLERİ. her yerde izin verilebilir.
27. Sadece plastik ve kağıtlar değil, aynı zamanda paylaşabileceğiniz kıyafetler ve diğer insanlar da bilinçli olarak GERİ DÖN. İhtiyacınız olmayan her küçük şey için dolabınızı, garajınızı veya eşyalarınızı temizleyin. Bir bahçe satışı yapın ya da temel olarak pikap için yerel hayır kurumlarına gidin ya da arayın. Bu, diğer bireylerin isteklerini karşılamak için bir geri dönüşümdür.
28. Dünya çapındaki WARMING’e neden olan ve / veya önleme / seçeneklere katkıda bulunanlar hakkında daha fazla bilgi edinin.
Hepsi bizim için:
29. SING, DANCE, Ne olursa olsun mutlu ol. Daha parlak günler henüz gelmedi!
30. GERÇEĞİ KONUŞUN. Gerçeği ararken birisini tamamen özgür yapabilir.
31. BİLDİRİM ve bir kişiye çok iyi ya da iyi bir şey söyleyip, ima edin.
32. SURVIVAL yöntemlerini öğrenin. Çoğu ACİL herhangi bir ACİL DURUM için hazırlanır.
33. Kendisine KABUL. Sen bilirsin ve bildiğinden daha çok kutsanmışsın.
34. Bağışlama ve anlayış arayışında olduğun gibi, GELECEK VE ANLAYIN.
35. Bütçeyi nasıl harcayacağınızı veya gelirinizi nasıl yöneteceğinizi, sadece talepleriniz ve gerçekte sahip olduğunuz parayı nasıl harcayacağınızı öğrenin.
36. Mahallenizde iyi şeyler üretmek için GELDİNİZ!
37. Özel hedefimin ayrılmasında bana yardımcı olacak mısınız? diğer bir deyişle, HOPE (her yerde millet için sağlık ve fırsat) getirmek için en az üç milyon erkek ve kadına ulaşmak, böylece üstün yaşamlar yaşamak. Evet’i aldığınızda! Sırlar Fonksiyonu! Bir ömür boyu süren bir hediye veriyorsun. Bireylere yatırım yapmak, alıcının & rsquos hayatınızda bir etki yarattığınız ve aynı zamanda bu projelere katkıda bulunduğunuz en büyük yatırımdır.
& boğa FEED aç Genç çocuklar / aileler, yerel ve küresel olarak.
& YARAR SELF-SÜRDÜRÜCÜ TOPLULUKLARININ en fakirlerin fakirleri ve ihtiyaç duydukları diğer kimseler için inşa edilmesi.
& boğa İyi Olmak ve WELLNESS EĞİTİM, Sağlık ve DİŞ MİSYONLARI
& boğa Mahalle Yemekler PANTRİLER ve Topluluk Kaynakları MERKEZLERİ
Teşekkür ederim! Birbirimizle Fark Yaratalım!
Daha fazla bilgi veya fikir için & Bir Fark Yaratma, & rdquo Durdurun Hikayeler size kesinlikle ilham verecektir. Dahil olmak! Çözümün bileşeni olun!
Bu gönderi, Evet’in çok satan yazarı Anolia & ldquoLeah & rdquo Orfrecio-Facun tarafından destekleniyor! Sırlar Fonksiyonu! Genel sağlık savunucusu, kamu eğitimcisi, gönüllü, girişimci, eski kayıtlı hemşire ve hevesli bir gezgindir. Evet! Sırlar Çalışıyor! Amazon.com’da ve yakınınızdaki kitapçılarda var. Daha fazla veri için, bu gönderinin mevcut elektronik dosyası veya onunla konuşmak için:.
Bunu, fayda sağlayabileceğinizi düşündüğünüz herhangi bir kişiye kopyalamanız, iletmeniz, paylaşmanız veya iletmeniz için izniniz var.