2018’de Dikkat Edilecek 5 Kredi Kartı Trendleri

1. Daha fazla marka kişisel kartlarını açacak
2017 yılında, Starbucks Visa kartının duyurusu kadar Amazon Prime Rewards Visa Signature kartının ve Uber Visa’nın lansmanlarını gördük. Perakendeciler genellikle markalı bir kartı tüketici sadakati ve mdashından yararlanmak için bir yol olarak görürler ve ödüller liberal yeterliyse, birçok tüketici kayıt olmaktan mutluluk duyar. Tercih ettiğiniz perakendecinin cüzdanınızda henüz bir nokta olmaması durumunda, çok iyi bir fırsat var.
iki. Premium kartlar ek luxe avantajları sağlar
Premium kart sahipleri, havalimanı rahatına erişim, yüksek ödüller, yolculuk paylaşımı kredileri ve seyahat kredileri gibi avantajlar beklemektedir. Öne sürmek için, yayıncılar belki daha da yaratıcı olabilirler.
üç. İhraççılar uzun vadeli müşteri sadakatine odaklanacak
Kaydolma bonusları alışveriş yapanlara göz alıcı olabilir, ancak kart verenler için pahalıya mal olabilir. Aslında, bazı durumlarda yayıncılar bu teslimleri geri çevirmeyi tercih ediyorlar. Alternatif olarak, muazzam ön provizyonlara odaklanmak yerine, birkaç yayıncı, zaman içinde ürünlerini daha cazip hale getirmek için ödül yapılarını veya ödeme prosedürlerini çözebilir. Ve bu şirketler için uzun vadeli sadakat önemlidir, çünkü bu konuda çalışan kart sahipleri, kefillerin diğer finansal kalemlerini, örneğin ipotekleri veya otomobil kredilerini kullanabileceklerdir.
İhraççılar ayrıca tüketici hizmetlerini vurgulayarak sadakatini pazarlayabilirler. Müşterilerin uygulama yoluyla bir aracıyla bağlantı kurmasını daha az karmaşık hale getirme eğilimi gösteren, uygulama içi mesajlaşma sürecinin geç ortaya çıkmasıyla elde edin.
dört. Kredi kartları çok daha fazla şekil ve boyutta gelecek
Kart sahipleri şu anda metal kartlar için bir afinite göstermişlerdir, bu yüzden güçlü karpuzlar kart estetiğini takdir ediyor gibi görünebilir. Kart yayıncıları, tüketicilerin dikkatini çekmek için çeşitli renkler ve hatta şekillerle neredeyse kesinlikle oynamaya devam edecek.
beş. İhraççılar güvenlik konusundaki vurgusunu artıracak
Geç tanınmış bilgi ihlalleri, güvenlik bilincine sahip alıcıları rahatlatmak için daha fazla performans gösteren kart yayıncılarına sahip olabilir. Kredi puanı takibi, veri sahtekarlığı varlıkları ve geliştirilmiş sahtecilik koruması, belki de ortaya çıkarabileceğiniz seçenekler arasındadır.
Sermaye 1’de, sıfır sorumluluk sahtekarlığı politikasına ek olarak, kredi kartı sahiplerinin İkinci Bakış olarak bilinen bir hesap izleme programına erişimi vardır. Alıcıların denetlemesi için olası sıkıntılar işaretlenir.