2018’de Dikkat Edilecek 5 Kredi Kartı Trendleri

1. Ek markalar kendi kartlarını açacak
2017 yılında, Amazon Prime Rewards Visa Signature kartının ve Uber Visa’nın lansmanlarının yanı sıra Starbucks Visa kartının duyurulduğunu gördük. Perakendeciler genellikle marka sadakatini, müşteri sadakati ve mdashından yararlanmak için bir yol olarak görürler ve ödüller liberal yeterliyse, birçok müşteri kaydolmaktan memnuniyet duyar. En sevdiğiniz perakendecinin cüzdanınızda henüz bir noktanın bulunmadığı fırsatta, hızlı bir şekilde yararlanabileceği büyük bir fırsat var.
2. Premium kartlar çok daha lüks avantajlar sunacak
Premium kart sahipleri, havaalanında gevşeme, daha yüksek ödüller, yolculuk paylaşımı kredileri ve seyahat kredileri gibi avantajlara güveniyorlar. Öne çıkmak için, yayıncılar çok daha yaratıcı olmak zorunda kalabilir.
3. İhraççılar, uzun vadeli tüketici sadakatine odaklanacak
Kayıt bonusu alıcılar için cazip olabilir, ancak kart verenler için pahalı olabilir. Gerçekte, ara sıra ihraççılar bu hediyeleri geri çeviriyorlar. Devasa büyük teşviklere odaklanmak yerine, bir avuç ihraççı, ürünlerini zaman geçtikçe daha cazip hale getirmek için ödül yapılarını veya itfa prosedürlerini çözebilir. Ve uzun vadeli sadakat bu sağlayıcılar için hayati önem taşımaktadır, çünkü bu konuda çalışan kart sahipleri kefillerin diğer ekonomik şeylerini, örneğin ipotekleri veya otomobil kredilerini kullanabileceklerdir.
İhraççılar, tüketici hizmetlerini vurgulayarak sadakati de teşvik edebilirler. Müşterilerin uygulama yoluyla bir aracıyla bağlantı kurmasını daha az zorlaştıran, uygulama içi mesajlaşmayı gecikmiş olarak bulun.
dört. Kredi kartları ek şekil ve boyutlarda gelecek
Kart sahipleri şu anda metal kartlar için bir afinite göstermişlerdir, bu yüzden de kart estetiklerini takdir ettikleri gibi kireçleri dilimleyebildikleri kadar sağlamdırlar. Kart yayıncıları, tüketicilerin dikkatini çekmek için çeşitli renkler ve hatta şekillerle oynamaya devam edecektir.
5. İhraççılar güvenlik konusundaki vurgusunu artıracak
Geç görülen önemli veri ihlalleri, güvenlik konusunda bilinçli müşterileri rahatlatmak için daha fazla performans gösteren kart yayıncılarına sahip olabilir. Kredi puanı takibi, veri sahtekarlığı varlıkları ve geliştirilmiş sahtecilik koruması, elde edebileceğiniz yetenekler arasındadır.
Capital One’da, sıfır sorumluluk sahtekarlığı politikasına ek olarak, kredi kartı sahiplerinin İkinci Bakış olarak adlandırılan bir hesap izleme sistemine erişimi vardır. Tüketicilerin denetlenmesi için potansiyel kaygılar işaretlenir.