2018 Yılında Çıkacak Beş Kredi Kartı Eğilimi

1. Ek markalar kişisel kartlarını açacak
2017 yılında, Amazon Prime Rewards Visa Signature kartının ve Uber Visa’nın lansmanlarının yanı sıra Starbucks Visa kartının duyurulduğunu gördük. Perakendeciler genellikle markalı bir kartı müşteri sadakati ve mdashından yararlanmak için bir yol olarak görürler ve ödüller liberal yeterliyse, birçok müşteri kaydolmaktan memnuniyet duyar. En sevdiğiniz perakendecinin cüzdanınızda bir noktaya sahip olma ihtimaline karşı, yakında çok iyi bir olasılık var.
2. Premium kartlar çok daha lüks olumlu yönler sağlayacaktır
Premium kart sahipleri, havalimanını gevşetme, yüksek ödüller, yolculuk paylaşımı kredileri ve seyahat kredileri gibi olumlu yönler beklemektedir. Dışarıya çıkmak için, ihraççılar daha da yaratıcı olabilirler.
3. İhraççılar uzun vadeli tüketici sadakatine odaklanacak
Kaydolma bonusları, kart sahiplerine pahalı olsa da, beklentilere hitap ediyor olabilir. Gerçekte, kimi zaman ihraçcılar bu hediyeleri geri çevirirler. Muazzam, yukarıdan gelen teşviklere odaklanmanın bir alternatifi olarak, birkaç ihraççı, zamanla devam ettikçe eşyalarını daha cazip hale getirmek için ödül yapılarını ya da itfa prosedürlerini çözebilirdi. Ve uzun vadeli sadakat, bu sağlayıcılar için önemlidir, çünkü esasen takılan kart sahipleri, belki de kefillerin diğer parasal şeylerini, mesela, ipotekleri veya otomobil kredilerini kullanabilirler.
İhraççılar ayrıca müşteri hizmetlerini vurgulayarak sadakati pazarlayabilirler. Uygulama içi mesajlaşma sayesinde, uygulama aracılığıyla bir aracıyla bağlantı kurabilmenin daha az karmaşık hale gelmesini sağlayabilirsiniz.
4. Kredi kartları çok daha fazla şekil ve boyutta gelecek
Kart sahipleri şu anda metal kartlar için bir afinite gösterdiler, bu yüzden de kart estetiklerini takdir ettikleri gibi kireçleri dilimleyebildikleri kadar güçlüler. Kart yayıncıları, tüketicilerin dikkatini çekmek için farklı renkler ve hatta şekillerle oynamaya devam edecektir.
beş. İhraççılar güvenlik konusundaki vurgusunu artıracak
Geç tanınmış bilgi ihlalleri, kart yayıncılarının güvenlik bilincine sahip tüketicileri rahatlatmak için çok daha fazla çaba gösterebilmelerini sağlayabilir. Kredi puanı takibi, veri sahtekarlığı varlıkları ve geliştirilmiş sahtecilik koruması, belki de bulabileceğiniz fonksiyonlar arasındadır.
Sermaye 1’de, sıfır sorumluluk sahtekarlığı politikasına ek olarak, kredi kartı sahiplerinin İkinci Görüntü adlı bir hesap izleme sistemine erişimi vardır. Potansiyel kaygılar alıcıların denetlenmesi için işaretlenir.